Jak nakupovat

Kategorie: Jídlo

Většinu z nás trápí stejná otázka. Jak shodit nabraná kila? Abychom se zvládli obléct do nových kalhot, musíme učinit první krok v boji s přebytečnými kily.

Číst dál...

Kategorie: Rady

 

Přicházejí Vánoce a mnoho z vás si láme hlavu nad vánočními dárky. Co komu darovat, aby měl dárek smysl, potěšil a byl nevšední? Ne všichni píší Ježíškovi, aby mu usnadnili práci s výběrem, proto vám přinášíme pár tipů na netradiční dárky.

 

Číst dál...

Kategorie: Rady

reproduktory

Myslíte si, že už je na nákup skvělých dárků pozdě? Ale kdeže. Dokud nezazvonil Ježíšek zvonečkem po štědrovečerní večeři, na nákup dárků ještě máte čas. Máme pro vás 5 tipů, díky kterým zvládnete i nákupy na poslední chvíli levou zadní.

Číst dál...

Kategorie: Bydlení

Díky stále Díky výhodným cenám nemovitostí je totiž právě nyní ideální chvíle k pořízení vlastního bydlení. Zdánlivě finančně výhodná koupě se ale ve výsledku vyplatit nemusí. Experti v několika krocích radí, na co by si zájemce o nemovitost měl dát pozor.

Číst dál...

Kategorie: Bydlení

Kuchyně

Máte svůj domov rádi, ale také máte pocit, že mu něco chybí? Že se v něm necítíte dostatečně útulně a nevíte, jak dojem ze svého příbytku vylepšit? Máme pro vás 4 snadné tipy!

Číst dál...

Kategorie: Cestování

ADVANSAFIX, novinka od společnosti Britax Römer bez kompromisů. Když nám děti rostou jako z vody, není nutné si lámat hlavu s pořízením další autosedačky.

Číst dál...

Podkategorie

Tyto rady vznikaly více než 20 let. Byly psány pro „Hospodyňské Listy". A vyšly knižně v roce 1939. Nejsou v nich věci náhodné. Vytvořila je denní praxe. Jsou výsledkem zkušeností sta a sta drobných hospodyněk na začátku minulého století, jež měly příležitost vyzkoušeti je samy, ve svých domácnostech. Některé rady vyvolají pousmání, jiné se nám jeví jako nevhodné, ale v některých je ukryta moudrost našich předků. A tak následující texty berte jako sondu do domácností minulých generací a inspiraci pro dobu současnou. Upozorňujeme, že redakce neručí za případné škody vzniklé aplikací těchto rad.

Go to top