Robotický vysavač Samsung Powerbot VR9000 předznamenává novou éru úklidu  díky skutečnému sacímu výkonu. Praha 10. prosince 2014 – Společnost Samsung Electronics Czech and Slovak zahájí na českém a slovenském trhu 15. prosince prodej nového robotického vysavače Powerbot VR9000.

Ten se vyznačuje sacím výkonem až 60x vyšším, než u běžných robotických vysavačů a díky pokročilým technologiím umožňuje zcela automatický a maximálně komfortní úklid podlahy.Powerbot VR9000 odstraňuje omezení běžných robotických vysavačů a prach skutečně nasává.

Vysoký sací výkon je zásluhou pokročilé technologie Digital Inverter a předznamenává začátek nové éry úklidu. Hubice s o polovinu delším kartáčem má mnohem širší záběr a zajišťuje tak rychlejší a efektivnější úklid.

Unikátní technologie CycloneForce navíc výrazně snižuje riziko zanesení filtrů a zaručuje vysoký výkon po dlouhou dobu. Modernizovaný systém snímání FullView Sensor umožňuje rychlý a hladký pohyb vysavače pro důkladné a účinné čištění. Díky sestavě senzorů, které minimalizují slepá místa, se totiž chytře vyhýbá překážkám. 

„Samsung Powerbot VR9000 ulehčí uživatelům každodenní domácí práce. Významně usnadňuje vysávání, a proto se jistě stane nepostradatelným pomocníkem pro každého, kdo se chce zbavit stereotypních povinností spojených s úklidem domácnosti,“ říká Denisa Čarná, produktový manažer pro malé domácí spotřebiče ve společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.Vysoký sací výkon Jednou z největších výhod, které Samsung spotřebitelům prostřednictvím vysavače Powerbot VR9000 nabízí, je vynikající sací výkon, který je při vysávání stěžejním kritériem.

 

 

Go to top