Plot chrání vaše soukromí i bezpečí

plot

Někomu by se mohlo zdát, že plot zloděje neodradí. Samozřejmě, asi neexistuje na světě plot, který by někdo nepřelezl. Nicméně, proč chodit někam, kde plot je, když je pořád dost nemovitostí, které žádný plot nemají? Chrání i vaše soukromí, protože proč by se měla zrovna vaše kočka potkat se sousedovým psem, když tomu plot může zabránit. Stačí si jen vybrat ten správný.

Jednou z firem, které se na ploty, oplocení i jejich komponenty specializují, je Kovovýroba Pokorný se sídle v obci Krahulov nedaleko Třebíče. Vyrobí, dodají a nainstalují vám v podstatě jakýkoli plot, který si vymyslíte. A pokud nebudete vědět, co přesně by se na orámování vašeho pozemku hodilo nejlépe, určitě vám dobře poradí.

I když by se podle názvu firmy mohlo zdát, že si zde pořídíte jen ploty z kovů, není tomu tak. Firma nabízí všechny možné varianty plotů z jednoho i více materiálů jako je ocel, pletivo, dřevo, plast, plechová pole, ale také beton v podezdívkách a sloupech. Tu správnou kombinaci materiálů i vzorů si vyberete, a nový plot dostanete na klíč, aniž byste se museli o cokoli dalšího starat.

Kromě plotových polí si můžete objednat i vchodovou branku, bránu či vrata, a to jak mechanické, tak s elektropohonem, případně i s dálkovým ovládáním. Jejich výplní nemusí být jen pletivo či plech, ale klidně také dřevo nebo plast. Firma používá různé typy pletiva, a to jak ve svařované podobě (čtyřhranná oka), tak pletené (čtyř a šestihranná oka). Velikost ok je od 10 do mm a pletivo se vyrábí z různých drátů. V nabídce je ocelové, pozinkované, poplastované, nebo s bužírkou. Firma ale dodává také oplocení pro komerční objekty, jako jsou ploty pro staveniště a odchovny zvířat. Dodají vám také elektrické ohradníky na pastviny.

Prostě, pokud potřebujete cokoli kolem plotů, kontaktujte firmu Kovovýroba Pokorný. Všechny informace, kontakty i ukázky realizovaných plotů najdete na jejich webu.

Informace

Copyright © 2014 - 2021 Jaknakupovat.cz