susenky

HÖGL se inspiruje letní Ibizou

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Kolekce se skládá ze dvou barevných typů střevíčků, jak se špičkou otevřenou, tak v uzavřeném provedení boty, s podpatky nižšími i výškově odvážnějšími.

Verze kombinace modrých odstínů evokuje atmosféru brouzdání po mořské mělčině, tóny červené pak zahřejí jako paprsky horkého letního slunce. Celkový design umocňuje letní nevázanou náladu a vyzívá k protančení horké noci v rytmu vášnivého španělského tance. Stejně jako se had na slunci ožívá, bude snadné nechat se v těchto kožených střevíčkách s hadím motivem svést létem a ožít novou energií.

O značce Högl

Högl - obuv s měkkým došlapem. Rakouská a mezinárodně úspěšná značka kvalitní obuvi spojuje smysl pro aktuální trendy s maximálním pohodlím při nošení a vytváří tak jedinečný životní styl a pocit z každého vašeho kroku. Díky více jak sedmdesátiletým zkušenostem v oblasti výroby obuvi, použití nejnovějších technologií, pečlivě vybíraným materiálům a vysoce kvalitnímu řemeslnému zpracování představuje obuv s naší pečetí kvality "THE AUSTRIAN QUALITY SHOE BRAND" skutečně speciálního průvodce vašich cest. Krásná obuv je komplimentem ženě, která ji nosí. Obuv Högl módně podtrhuje styl její nositelky a díky optimálnímu tvaru, měkkému vrchnímu materiálu, lehkým flexibilním podrážkám a speciálnímu měkkému došlapu "softline" se jí lehko přizpůsobí. Kromě atraktivního zevnějšku jsou pro nás důležití především vnitřní hodnoty.

Značka Hogl je součástí korporace Lorenz shoes (Hassia, Ganter, Högl). Vysoce kvalitní obuv je vyráběná v Rakousku za použití inovačních technologií. Boty jsou celokožené, s vyměkčenou vnitřní stélkou a pohodlně umístěným podpadkem. K výrobě se používá kůže jehněčí, kozí, telecí případně exkluzivnější materiály jako kůže hadí.

Adresa butiku:
Högl
Na příkopě 13
Praha 1

Pro více informací, prosím, kontaktujte:
Kateřina Mojdlová
Tel.: +420 732 404 632
www.hoegl.com