Pomocníci od BBB pro perfektní stav vašeho kola

Doma i na svých cyklistických toulkách určitě využijete chytré maličkosti, které pomáhají udržet kolo v pořádku a všechno potřebné nářadí po ruce.

 

Cyklistické doplňky od firmy BBB navrhují skuteční cyklisté pod dohledem bývalých profesionálních závodníků a zakladatelů firmy Chrise Kopperta a Frank Moonse. Díky jejich zkušenostem jsou výrobky BBB promyšleny do posledního detailu a pomáhají udržet kola ve stoprocentním stavu a zároveň poskytují cyklistům maximální pohodlí a bezpečnost.

Například chránič kola BBP-21 StaySkin chrání rám kola před poškozením. K němu může dojít při opakovaném kontaktu mezi jednotlivými pohyblivými částmi kola a jeho rámem. Velmi silné lepidlo udrží chránič tam, kde má být, i když je kolem vedro, nebo prší, protože chránič je voděodolný a skvěle odolává i vyšší teplotě. Chránič se hodí pro všechny typy kol a má rozměry 260 × 50 mm. Dodává se v černé variantě.

Vezměte si s sebou všechno, co budete při své jízdě potřebovat, do lehkého pouzdra na nářadí BTL-181 SoftCase. To má podobu tubusu, který skvěle zapadne do držáku na láhev, ale přitom poskytuje dostatek potřebného prostoru pro nepostradatelné nářadí, náhradní duše a další cyklistické vybavení. Vše je v pouzdře jednoduše a přehledně srovnané. Jak potah, tak zipy na pouzdře jsou nepromokavé. Tubus je vyroben z EVA pěny a potažen polyuretanem. Vnitřní přihrádky jsou vybaveny zipy.

Stejně tak můžete potřebovat mimo domov dohustit aktuální duši, nebo nafouknout duši novou. BMP-49 EasyRoad je velmi lehká hliníková mini pumpička s externí otočnou hadicí s hlavou. Je dlouhá pouhých 185 mm. Kryt slouží k udržení hlavy v čistotě. Unikátní šroubovací systém je vhodný na všechny typy ventilků a Lock systém zabraňuje sklouznutí rukojeti. Můžete si vybrat hned ze čtyř barev – modré, stříbrné, černé a červené. Dodává se včetně držáku.

Zdroj: https://bbbcycling.com/cz_cs/

BBB, kolo, pomocníci, cyklistické doplňky

Informace

Copyright © 2014 - 2021 Jaknakupovat.cz