Cestování

Kategorie: Cestování

Alexandria-bazén

Wellness hotel Alexandria**** získal pátý titul Czech Hotel Awards v kategorii nejlepší Spa & Wellness hotelů ve Zlínském kraji. Letošní produkt „Víkend pro single cestovatele v hotelu Alexandria" byl oceněn Centrálou cestovního ruchu Východní Moravy jako HIT sezóny pro rok 2017.

Číst dál...

Kategorie: Cestování

Jurský svět

Fascinují vás gigantičtí ještěři, kteří dominovali naší zemi po více než 134 milionů let v období druhohor? To jistě patříte k příznivcům filmové kultovní série Jurský park, jejíž čtvrté pokračování, Jurský svět, právě přichází do českých kin. Pro ty nejmenší příznivce dinosaurů připravilo Cinema City speciální expozice v kinech.

Číst dál...

Kategorie: Cestování

Levné letenky pro exotickou dovolenou

Většina z nás se těší na zaslouženou dovolenou. Odhodíme starosti všedního dne a relaxujeme. Každý si místo pro odpočinek volí podle svých představ a možností. Ale i pobyt v exotických destinacích nemusí být nedostupný.

Číst dál...

Kategorie: Cestování

Půjčovna užitkových vozidel

Pokud jste z Prahy a blízkého okolí a potřebujete jednorázově nějaké užitkové vozidlo, je nejlepší volbou využít služeb společnosti Fibo Trading s.r.o. se sídlem v Praze - Lahovicích. Firma zde vlastní a provozuje moderní vozovou centrálu včetně servisního zázemí a nabízí rozsáhlý vozový park.

Číst dál...

Kategorie: Cestování

odolný tablet

Dříve sloužila taktická zařízení pouze pro obranné složky, jako je armáda či policie. V dnešní době se však hranice mezi těmito složkami smazala a plno produktů dříve určených pro speciální účely slouží i v komerčních sektoru nebo pro osobní použití. 

Číst dál...

Kategorie: Cestování

geoshopping, akcehned.cz

Říká se, že čas jsou peníze. Při nakupování to platí dvojnásob. Kolik času trávíme jen hledáním vhodných cen a slevových akcí.

Číst dál...

Go to top