Bydlení

Kategorie: Bydlení

s-prodejem-nemovitosti-pod-cenou-ma-osobni-zkusenost-kazdy-desaty-cechDesetina Čechů (10 %) prodala nemovitost pod cenou a polovina lidí (51 %) zná ze svého blízkého okolí někoho se stejnou zkušeností. 

Číst dál...

Kategorie: Bydlení

krepovy-povlak-na-polstar-leonardo-blue

I když spaní potřebujeme všichni, ne každému je zdravý spánek dopřán.

Číst dál...

Kategorie: Bydlení

k-premiantum-v-evrope-ve-zdrazovani-nemovitosti-patri-ceskoCeny bytů a domů v Česku v prvním čtvrtletí zdražily meziročně o 9,5 procenta, růst cen tak na začátku letošního roku opět o něco zrychlil. O čtvrtletí dříve totiž ceny rostly meziročně „jen" o 8,9 procenta.

Číst dál...

Kategorie: Bydlení

zbozi-v-oblasti-hobby-nejvice-nakupuji-cesi-na-prelomu-jara-a-leta

Celoročně nejprodávanějším druhem zboží v oblasti hobby je zahradní sortiment. Se svými prodeji zaujímá téměř třetinový podíl, jak ukazují statistiky šumperského hobbymarketu Kinekus, který je součástí obchodního Družstva CBA.

Číst dál...

Kategorie: Bydlení

realitni-trh-zamrzne-zlevni-jen-predrazeny-luxus

Přerušený kontakt klientů s makléři, nemožnost podepisovat osobně rezervační a kupní smlouvy, konec prohlídek bytů. Přísná opatření v souvislosti s celosvětovou pandemií koronaviru zásadně dopadají také na realitní trh. Dá se očekávat, že prodeje nových bytů v nejbližších týdnech zcela zamrznou a je jen otázkou času, jak dlouho bude toto období trvat. Kdo by však čekal, že nemovitosti zlevní, ten bude zklamaný.

Číst dál...

Kategorie: Bydlení

Máte rádi letní zahradní párty a chcete si užívat grilování a setkání s přáteli i během dní, kdy zrovna není tropické počasí? Proveďte pár úprav a podnikejte společenské akce od jara až do podzimu. Co všechno připravit?

Číst dál...

Go to top