Bydlení

Jak útulně vybavit čtecí koutek

Patříte mezi vášnivé knihomoly? Pak jistě potřebujete svůj čtecí koutek, kde se zašijete se svou oblíbenou knížkou a nic a nikdo vás tu nebude rušit. Jakmile se sem posadíte, bude všem jasné, že na vás nemají mluvit, protože si jdete číst. Čím ale takový čtecí koutek vybavit? Stylová knihovna pro co nejlepší přehled Ve čtecím koutku by rozh...
Bydlení

Ozdobte si domov vlastními fotografiemi

Nemusíte patřit mezi odborníky na moderní interiérový design, abyste si už stačili povšimnout, že se do módy vrací minimalismus a nekomplikovanost. Lidé totiž znovuobjevují, že i v jednoduchosti lze najít skutečnou krásu. Nástěnné dekorace, jako n...
Bydlení

Azbest má mnoho lidí ve svém bytě a ani o tom neví

Ačkoli je v celé Evropské unii již více než 15 let zakázáno používat azbestocementové nebo osinkocementové roury a další podobné stavební prvky, možná i ve vašem domě se ještě azbest nachází.
Bydlení

Online nákupy náhradních dílů a uhlíků pro ruční elektrické nářadí

Do oblasti online nabídek se přesouvá stále větší množství specoalizovaných záležitostí, včetně nejrůznějších strojů, zařízení a nářadí, výjimku netvoří ani speciální vybavení pro svařování. Nejedná se však jen svářečky ale i o další elektrické ru...
Bydlení

Hřbitovní doplňky

Pohřeb žehem je dnes stále častějším způsobem posledního rozloučení. K uložení schránky s popelem zesnulého slouží hřbitovní urny, případně urnové obaly. Ty se vyrábějí z různých materiálů a zdobí se různými technikami, jako je například pískování...
Bydlení

Ideální dárek pro milovníky zahrady? Robotická sekačka!

Vánoce přinášejí mnohým z nás otázku, co koupit tatínkovi, nebo prarodičům. Pokud vaši blízcí tráví většinu volného času péčí o zahradu, ale údržba trávníku už je poněkud zmáhá, může být ideálním dárkem například robotická sekačka.
Bydlení

Nejde jen o stánkové využití přepravních kontejnerů

Kontejnery - těžké kovové boxy, jejichž rozmanité vlastnosti jsou využívány po celé zemi. Přepravní kontejnery proměněné v samostatné kavárny nebo butiky s potravinami jsou hitem, který hýbe světem. A v čem spočívá jejich gró?  
Bydlení

S prodejem nemovitostí pod cenou má osobní zkušenost každý desátý Čech

Desetina Čechů (10 %) prodala nemovitost pod cenou a polovina lidí (51 %) zná ze svého blízkého okolí někoho se stejnou zkušeností. 
Bydlení

K Premiantům v Evropě ve zdražování nemovitostí patří Česko

Ceny bytů a domů v Česku v prvním čtvrtletí zdražily meziročně o 9,5 procenta, růst cen tak na začátku letošního roku opět o něco zrychlil. O čtvrtletí dříve totiž ceny rostly meziročně „jen" o 8,9 procenta.
Bydlení

Realitní trh zamrzne, zlevní jen předražený „luxus“

Přerušený kontakt klientů s makléři, nemožnost podepisovat osobně rezervační a kupní smlouvy, konec prohlídek bytů. Přísná opatření v souvislosti s celosvětovou pandemií koronaviru zásadně dopadají také na realitní trh. Dá se očekávat, že prodej...
Bydlení

Spaní, které léčí

I když spaní potřebujeme všichni, ne každému je zdravý spánek dopřán.
Bydlení

Zboží v oblasti hobby nejvíce nakupují Češi na přelomu jara a léta

Celoročně nejprodávanějším druhem zboží v oblasti hobby je zahradní sortiment. Se svými prodeji zaujímá téměř třetinový podíl, jak ukazují statistiky šumperského hobbymarketu Kinekus, který je součástí obchodního Družstva CBA.
Bydlení

Zahrada jako místo všeho dění od jara až do podzimu!

Máte rádi letní zahradní párty a chcete si užívat grilování a setkání s přáteli i během dní, kdy zrovna není tropické počasí? Proveďte pár úprav a podnikejte společenské akce od jara až do podzimu. Co všechno připravit?
Bydlení

Jak vylepšit svůj domov moderně a přitom prakticky? Máme pro vás 5 tipů!

Cítíte se ve svém domě či bytě jako doma, ale už byste jej rádi trochu vylepšili? Máte již delší dobu pocit, že vašem příbytku něco chybí? Soustřeďte se nejen na design, ale přemýšlejte prakticky. Máme pro vás 5 tipů, jak na to!
Bydlení

Proč říct ANO zahradnímu altánu?

Přemýšlíte nad tím, že vám ve vaší zahradě něco chybí? Že by to chtělo nějaké oživení? Napadlo vám už, že by efektivní investicí mohl být právě zahradní altán? Přečtěte si, proč byste se měli rozhodnout pro zahradní altán i vy.
Bydlení

Vlastní obchod - co zařídit a jak ho vybavit?

  Toužíte už delší dobu po tom, že budete mít vlastní obchod s potravinami? Rádi byste se postavili na vlastní nohy? Začněte si plnit svůj sen. Než se ale do toho pustíte, máme pro vás několik tipů, co zařídit a neopomenout.
Bydlení

Vhodný čas na nákup chalupy

Češi jsou národem chatařů a chalupářů. Chcete se zařadit mezi ně? Jak uspět v hledání vysněné chalupy? Zde vám nabízíme pár rad.
Bydlení

Ceny bytů v roce 2019 neklesnou, mohou nepatrně růst

Zablokovaný stavební proces, nedostatek pozemků vhodných k bytové výstavbě a výrazné zdražení stavebních prací. Tři klíčové faktory, kvůli kterým v poslední době výrazně vzrostly ceny nových bytů. Tyto problémy dusící bytovou výstavbu v Česku budo...
Bydlení

Češi výrazněji utrácejí, za průměrný nákup dají o 23kč více než před čtyřmi lety

Za poslední čtyři roky vzrostla hodnota průměrného nákupu v Česku o třicet dva korun. Podle odborníků na tom mají rovný podíl zlepšující se ekonomická situace a stoupající míra inflace. Hodnota průměrného nákupu se zároveň liší s velikostí prodejn...
Bydlení

Praktické tipy při koupi bytu, které často ve smlouvě nenajdete

Zájemci o koupi bytu často spoléhají pouze na informace, které jim podá realitní kancelář nebo vlastník nemovitosti. Prodávající, ani realitní kancelář ale často nemají zájem některé informace s potenciálním kupujícím sdílet. Ten by si je tak měl ...
Bydlení

4 tipy, jak v okamžiku zútulnit svůj domov

Máte svůj domov rádi, ale také máte pocit, že mu něco chybí? Že se v něm necítíte dostatečně útulně a nevíte, jak dojem ze svého příbytku vylepšit? Máme pro vás 4 snadné tipy!
Bydlení

Moderní lodžie versus ocelový balkon

Poznáte rozdíl mezi balkonem a lodžií? Balkon vystupuje z obvodových zdí domu volně do exteriéru a je vydán „napospas" dešti, větru, sněhu. Naproti tomu lodžie (italský původní název znamená sloupovou chodbu) má strop, je otevřena ven, ale je so...
Bydlení

Dokáže nahradit dřevostavba běžný dům?

Pokud sledujete moderní trendy v bydlení, tak jste jistě již zaznamenali velký zájem o dřevostavby. Jedná se doslova o mánii, zatímco dříve bylo v českých luzích a hájích zvykem, že se staví klasické zděné domy, nyní už je hromadně nahrazují výh...
Bydlení

Automatické kotle aneb Šetřete přírodu i peněženku

Rádi byste topili ekologicky a šetrně? Chcete snížit náklady na vytápění a zároveň v domě nemrznout? Je na čase podívat se na zoubek automatickým kotlům, které se v České republice těší stále větší a větší oblibě.
Bydlení

Jak probíhá realizace zahrad

Dům a zahrada jsou jako tělo a duše. Pokud je jedno zanedbávané, to tak to druhé také strádá. Pokud máte krásný dům, musíte mít i krásnou zahradu.
Bydlení

Kotlíková dotace 132 500 korun

Kotlíková dotace 132 500 korun nemusí být konečná. V mnohých obcích bude vyšší, obce k tomu ještě přidávají další procenta, půjčky, nebo dalších 20.000,- Kč – 30.000,- Kč "obecní" dotaci.
Bydlení

Nová generace plynových kondenzačních kotlů

Vyspělejší technologie nemusí být vždy složitější a dražší. Právě naopak. Mají vyšší účinnost, mnohem vyšší spolehlivost, "zjednodušenou konstrukci" a příznivou cenu díky hromadné výrobě. 
Bydlení

Shrnovací dveře

Boj s vnitřním prostorem vašeho domu či bytu je v mnohých případech velice vyčerpávající a nikdy nekončící záležitostí.
Bydlení

Jak vytunit novostavbu

Za stejné peníze, nebo naopak ještě s velkou dotací, můžete mít klidně o 2 generace vyšší úroveň domu, než to, co máte ve stavebním povolení. Není to o penězích, je to o informacích.  
Bydlení

Vyberte si správnou matraci

Matrace je důležitá pro správný odpočinek a spánek. Také každé ráno máte problém vstát z postele? Cítíte se po spánku unavení, bez energie? Bolí vás záda z vaší postele? Pokud jste na vše odpověděli ano, pak je jistě vhodné přemýšlet o koupě nov...
Bydlení

Pořiďte si kvalitní venkovní vánoční osvětlení moderního stylu

Nevíte si rady s dokonalým venkovním vánočním osvětlením? My vám poradíme, jaké motivy jsou v letošní sezóně hitem, jak bezpečně zapojit všechny žárovky a jaká kritéria bezpečnosti musí venkovní vánoční osvětlení splňovat.

Informace

Copyright © 2014 - 2021 Jaknakupovat.cz