Zahrada jako místo všeho dění od jara až do podzimu!

Máte rádi letní zahradní párty a chcete si užívat grilování a setkání s přáteli i během dní, kdy zrovna není tropické počasí? Proveďte pár úprav a podnikejte společenské akce od jara až do podzimu. Co všechno připravit?

 

Zahradní nábytek

V létě, když je krásné teplé počasí, je skoro jedno, jaký nábytek na zahradě máte. Když už jsou ale noci chladnější, je dobré mít na zahradě takové vybavení, které poslouží k tomu, abyste na zahradě vydrželi klidně do pozdních večerních hodin.

Ratanový nábytek na zahradu je oblíbenou volb. V létě chladí a v létě či na podzim na něj stačí umístit podsedáky a nebude vám taková zima jako kdybyste seděli na klasických plastových židlích. Podsedáky snadno vyperete a ratanový nábytek je omyvatelný.

Chraňte se také před větrem nebo případným deštěm. Pokud jste domácí kutilové, postavte pro tyto účely dřevěnou pergolu, kam umístíte posezení a třeba také gril na dřevěné uhlí. Pokud pergolu stavět nechcete nebo nemůžete, pořiďte si jako alternativu zahradní altán.

Osvětlení a vytápění

Osvětlení stačí jakékoliv. Pokud jste ale designový detailista, zvolte takové, které se bude doplňovat s vybraným nábytkem. K ratanovému nábytku se bude hodit jak LED osvětlení, tak svíčky a lampiony.

Chcete-li zahradní posezení dovést k opravdové dokonalosti, pořiďte si venkovní ohřívač vzduchu.

Myslete i na detaily

Pozor na příliš mnoho kýčovitých drobností. Soustřeďte se na praktičnost. Vezměte ze sklepa staré květináče, které můžete zajímavě ozdobit barvami, a zasaďte do nich bylinky. Ty se vám mohou hodit jako zdroj koření při přípravě grilovaných pochoutek!

Buďte zkrátka vynalézaví a při zkrášlování zahrady zbytečně neutrácejte, ale snažte se vdechnout nový život již odepsanému nádobí či doplňkům. Uvidíte, že pak bude mít vaše zahrada osobitou atmosféru.

vytápění, zahradní altán,, gril, zahradní nábytek, ratanový nábytek, ratan, osvětlení, detaily

Informace

Copyright © 2014 - 2021 Jaknakupovat.cz