Zábava

Kategorie: Zábava

Také vám babička s dědečkem říkají „ale prosím tě, já jsem ráda, že mám tebe a vnoučata, nic víc nepotřebuju". V takovém případě je velmi složité pro svého prarodiče vymyslet nějaké překvapení, ale možné to přece jen je.

Číst dál...

Kategorie: Zábava

Halina Pawlowská

O Halině Pawlowské je známo, že na rozdíl od ostatních lidí, kteří se musí ze špatné a smutné nálady vyspat, ona se z ní musí vypsat. A proto v době, kdy normální lidé už mají půlnoc, ona teprve začíná psát. Jak sama říká, utíká z reality od černých dnů do krásných barevných nocí. Díky tomuto každodennímu maratonu právě pokřtila novou knihu, kterou všechny její čtenářky hlavně teď před Vánoci rády objeví pod stromečkem.

Číst dál...

Kategorie: Zábava

tri-typy-venkovnich-sportuZima byla dlouhá a vaše figura po zimě není co bývala? Většina lidí se po novém roce žene do fitness center, vy se ale zkuste dostat do formy pomocí venkovního sportu, který vás bude bavit a užijete si i příjemného jarního počasí.

Číst dál...

Kategorie: Zábava

Road movie Dana Přibáně a party cvoků.

Číst dál...

Kategorie: Zábava

 

Přestože se tenhle příběh odehrál před bezmála osmdesáti lety, je až nebezpečně aktuální. Vypráví o Johnu Dillingerovi, který měl obrovské sympatie veřejnosti, navzdory tomu, že páchal ty největší zločiny.

 

Číst dál...

Kategorie: Zábava

Hercules

Akčních filmů není nikdy dost, proto Bontonfilm přichází s filmovou nabídkou, která potěší fanoušky akce i steelbookové fajnšmekry. Kromě chlapského nářezu Postradatelní 3 je potřeba snížit hladinu testosteronu třeba filmem Lucy s dokonalou Scarlett Johansson. A komu chyběl Dwayne Johnson mezi těmi největšími filmovými drsňáky v sérii Postradatelní, může si ho naplno užít jako mytologického hrdinského siláka ve filmu Hercules.

Číst dál...

Go to top