Zábava

Kategorie: Zábava

Češi se v době koronavirové vrhli na sběratelství. Online tržiště Aukro eviduje v této oblasti ohromný nárůst nabídek i prodejů. Zatímco v květnu loňského roku se prodaly sběratelské předměty za 57 milionů korun, ve stejném měsíci letošního roku byly tržby v této oblasti přes 90 milionů korun.

Číst dál...

Kategorie: Zábava

tri-typy-venkovnich-sportuZima byla dlouhá a vaše figura po zimě není co bývala? Většina lidí se po novém roce žene do fitness center, vy se ale zkuste dostat do formy pomocí venkovního sportu, který vás bude bavit a užijete si i příjemného jarního počasí.

Číst dál...

Kategorie: Zábava

Zastáváte názor, že elektronické „hračky" jako mobil, počítač nebo tablet by měly být pro děti za odměnu a měly by se k nim dostat pouze na omezenou dobu týdně? Zabavte své ratolesti tak, abyste mohli bez problémů uvařit večeři a nebáli se o zdraví svého dítka. Máme pro vás pár nápadů.

Číst dál...

Kategorie: Zábava

 

Přestože se tenhle příběh odehrál před bezmála osmdesáti lety, je až nebezpečně aktuální. Vypráví o Johnu Dillingerovi, který měl obrovské sympatie veřejnosti, navzdory tomu, že páchal ty největší zločiny.

 

Číst dál...

Kategorie: Zábava

Také vám babička s dědečkem říkají „ale prosím tě, já jsem ráda, že mám tebe a vnoučata, nic víc nepotřebuju". V takovém případě je velmi složité pro svého prarodiče vymyslet nějaké překvapení, ale možné to přece jen je.

Číst dál...

Kategorie: Zábava

Halina Pawlowská

O Halině Pawlowské je známo, že na rozdíl od ostatních lidí, kteří se musí ze špatné a smutné nálady vyspat, ona se z ní musí vypsat. A proto v době, kdy normální lidé už mají půlnoc, ona teprve začíná psát. Jak sama říká, utíká z reality od černých dnů do krásných barevných nocí. Díky tomuto každodennímu maratonu právě pokřtila novou knihu, kterou všechny její čtenářky hlavně teď před Vánoci rády objeví pod stromečkem.

Číst dál...

Go to top