Jak udělat radost rodičům a prarodičům

Také vám babička s dědečkem říkají „ale prosím tě, já jsem ráda, že mám tebe a vnoučata, nic víc nepotřebuju". V takovém případě je velmi složité pro svého prarodiče vymyslet nějaké překvapení, ale možné to přece jen je.

 

Materialismus jim nic neříká

Také máte babičku a dědečka i maminku a tatínka, kteří by se dokázali rozdělit o poslední krajíc chleba a jsou vždy v rozpacích, když jim chcete finančně vypomoci? V tomto případě se vám bude velmi těžko obhajovat menší či větší finanční obnos s přáníčkem, aby si „něco hezkého dopřáli". Finance jsou sice praktickým dárkem, ale budete na to muset jít trochu „od lesa".

Zkuste být originálnější a místo peněz darujte zážitek nebo zájezd. Rodiče nebo prarodiče určitě nepohrdnou dobrou večeří v luxusním podniku, poznávacím zájezdem nebo víkendovým wellness pobytem.
Dejte si práci s tím, že vyberete místo, o kterém víte, že by chtěli navštívit. Dejte jim možnost výběru data a pokud si nejste jisti, nabídněte jim více alternativ. Nezapomeňte také ohlídat, že jim termín voucheru nepropadl a skutečně jej využili.

Podpořte jejich tvůrčí schopnost

Schopnost fantazírování – také si pamatujete, jak jste si vymýšleli rozmanité hry a dokázali vymyslet tak zamotaný příběh, až z toho dospělým kolem vás přecházel zrak? S věkem tato schopnost klesá, proto odborníci neustále doporučují vzdělávat se a podporovat kreativitu v každém věku. Zkuste darovat třeba modelovací hmoty nebo puzzle pro dospělé.

Hotový výsledek pak mohou využít jako obraz na zeď a svůj triumf tak budou mít neustále na očích. Pro mužskou část pokolení vždy vybírejte takový dárek, který koresponduje s jejich hobby. Stejně jako každého malého kluka potěší stavebnice, tak i dospělým mnohdy udělá radost třeba model auta, který si může sám postavit.

Kde dárky vybírat

Pokud chcete nakoupit skutečně výhodně, prozkoumejte nejprve sekci akční ceny a zkuste se inspirovat. Získáte tak přehled napříč sortimentem. Sleva pak pro vás může být pouze příjemným bonusem.

babička, dědeček, dárek, praktický, modelovací hmota, puzzle, akční ceny, zrak, hobby, hry

Informace

Copyright © 2014 - 2021 Jaknakupovat.cz