Rady

Kategorie: Rady

Neustále spěcháte a jen čekáte ve frontách? Pokud potřebujete krátkodobý úvěr, čekat nemusíte!

Číst dál...

Kategorie: Rady

Vybíráte si do bytu či domácí kanceláře tiskárnu a nevíte kterou zvolit? Zohledněte při výběru naše rady a vyberte si nejvhodnější zařízení.

Číst dál...

Kategorie: Rady

Doma i na svých cyklistických toulkách určitě využijete chytré maličkosti, které pomáhají udržet kolo v pořádku a všechno potřebné nářadí po ruce.

Číst dál...

Kategorie: Rady

pujcky-na-vanoce-pred-cim-mam-byt-na-pozoruObecně se dluhy rozdělují na dva tábory - špatné a dobré. Úvěry na dům, auto či rozjezd podnikání se pochopitelně řadí mezi ty dobré. Nicméně pokud vám scházejí peníze na dovolenou nebo vánoční dárky, není radno si s půjčkami zahrávat. Pro případ, že si nedáte říct a stejně se rozhodnete vánoční nákupy hradit rychlou půjčkou, jsme pro vás připravili několik rad, se kterými to zvládnete bez větších starostí.

Číst dál...

Kategorie: Rady

Po nařízení ze zákona o prodejní době v maloobchodě a velkoobchodě z roku 2016, mají povinnost zůstat v některé svátky obchody s plochou nad 200 metrů čtverečních uzavřeny. Ve které svátky si nic nekoupíte a které svátky do této skupiny nepatří?

Číst dál...

Kategorie: Rady

nemusite-chodit-po-nakupnich-centrech-otazka-co-k-vanocum-ma-zajimave-reseni-uvodDárky, dárky, dárky. Zase se blíží poměrně hektické období kalendářního roku, které je spojené se sháněním alespoň deseti prezentů pro členy rodiny nebo přátele. Kdo je nekupuje, jako by snad ani nebyl! Ponožkám, papučím nebo povlečení do postele odzvonilo, dnes už tu jsou jiné dárky. A proč by to nemohla být zrovna chytrá elektronika, díky níž si obdarovaný užije spoustu zábavy a poslouží mu pěkných pár let?

Číst dál...

Go to top