Zdraví

Křemelina – čím přispívá našemu zdraví?

Hornina zvaná křemelina nebo také diatomická zemina se stává ve světě zdravé výživy stále větším hitem. V čem je právě tato látka tak výjimečná? Křemelina má velmi specifické vlastnosti a strukturu, což je dáno jejím složením. Je totiž tvořena křemičitými schránkami jednobuněčných řas zvaných rozsivky. Tyto schránky mají značné absorpční a...
Zdraví

Pijte jedlou sodu pro Vaše zdraví

Jedlá soda zažívá neobvyklý návrat do našich domácností. Je to účinný a levný čistící prostředek, ale hlavně, a co je mnohem důležitější, používá se k úspěšnému léčení různých neduhů.  
Zdraví

Laserové operace očí jsou levnější, než kdy dříve

Operace očí již dávno nejsou doménou bohatých. Moderní technologie a zlepšování lékařských postupů snižuje cenu laserových operací očí na minimum. Bezbolestné laserové operace očí, které vám odstraní oční vady, jako je krátkozrakost, dalekozrako...
Zdraví

Při kašli důvěřujeme více lékárníkům než lékařům

Při výběru léku se spoléháme více na lékárníka než lékaře. O nebezpečí, které sebou nese kodein, víme a pokud máme možnost volby, vybíráme raději nekodeinové přípravky proti kašli.
Zdraví

Jak sušit zázvor

Zázvor jako koření. Cena zázvoru je proměnlivá. Od 49 do 149 Kč /kg. Pokud si jej oblíbíme, jako koření, nechce se nám jej kupovat za 150,- Kč. Hledáme cesty, jak jej konzervovat. Vyzkoušejte je usušit.
Zdraví

Civilizační choroby, homocystein, aloe Vera.

Je - levnější, starat se o své zdraví, když jsme zdraví, než hledat zdraví, až budeme nemocní.
Zdraví

Zmírnit příznaky kožních nemocí lze i bez ozdravných přímořských pobytů v cizině

Pro mnoho pacientů trpící kožními defekty je oblíbenou a osvědčenou volbou ozdravný pobyt u Mrtvého moře, které díky vysokému obsahu minerálů jako je jód a brom poskytuje vhodné podmínky pro léčbu lupénky, různých ekzémů a dalších kožních onemoc...
Zdraví

Na vznik astmatu má profese vliv až u 25 % případů

Téměř každé zaměstnání obnáší určitá zdravotní rizika, která mohou vést k rozvoji nejrůznějších chorob. V tomto článku vám přinášíme několik tipů, jak doplnit prevenci vzniku profesních chorob i jejich léčbu bylinkami.
Zdraví

Fakta o křemelině

Věděli jste, že křemelina přidaná do stravy je účinným zabijákem střevních parazitů? Následující článek vám přiblíží několik zajímavých faktů týkající se tohoto „zázračného" minerálu.
Zdraví

Zdravá regulace váhy pod vedením zkušené lektorky

Rozhovor s Monikou Divišovou, lektorkou semináře Zdravá regulace váhy na Akademii léčivé výživy

Informace

Copyright © 2014 - 2021 Jaknakupovat.cz