Jídlo

Zapomeňte na vaření – vyzkoušejte koncept krabičkové diety

Hledáte způsob, jak se stravovat zdravě a vyváženě, ale vaření pro vás není to pravé? Máme pro vás skvělou volbu – krabičková dieta. Tato moderní metoda stravování vám nabízí kompletní jídla, která si můžete snadno objednat a nechat si je dovézt přímo domů. Zapomeňte na čas strávený v kuchyni a získávejte zdravé a vyvážené jídlo bez zbytečné nám...
Jídlo

Ořechy v medu – zdravá sladkost

Když máte chuť na něco sladkého, můžete si vybrat i zdravější variantu, než je dort z cukrárny nebo bonbóny. Řada z nás po sladkém sahá, když jsme ve stresu nebo máme nedostatek energie. Příroda nám ale dává zdravější kombinaci dvou čistě přírodní...
Jídlo

Snadné levné recepty, které musíte vyzkoušet

V lednici nic moc nemáte, rodina má hlad a do výplaty daleko. Nemusíte servírovat chleba se solí, abyste levně nakrmili celou rodinu. Někdy stačí mít v zásobě snadný a levný recept!
Jídlo

Nízké ceny potravin na úkor kvality

To, že o pár kilometrů na západ najdeme rozdílnou kvalitu potravin jak v ČR, není nic nového. Hlavní příčinou tohoto jevu, který je u nás přítomen již dvacet let, je snaha obchodních řetězců stlačit ceny potravin co nejníže, a to i na úkor kvality.
Jídlo

Recept na krémovou jahodovou zmrzlinu

Připravit si doma pravou jahodovou zmrzlinu není žádná věda. Možná se budete divit, jak jednoduché to opravdu je.
Jídlo

Jak nejíst pesticidy a herbicidy

Slovenská televize nedávno přinesla reportáž. 80% ovoce a zeleniny obsahuje pesticidy. Doporučuje kombinovat zeleninu, tím pádem kombinujete pesticidy a nekonzumujete pořád stejné pesticidy. 
Jídlo

Zázvorová limonáda

Zázvorová limonáda osvěží, léčí, podporuje vaše zdraví. Zatímco v zimě se pije zázvorový čaj, aby vás zahřál, v létě zase zázvorová limonáda, aby vás osvěžila.
Jídlo

Nejlepší dieta

Ale teď vážně. Jsou diety a diety. Je zbytečné diskutovat o cenách diet, jojo efektu a podobně. Není nutno nechat se trápit hladem.
Jídlo

„Odlehčené“ recepty z nízkotučného kefíru

Většinu z nás trápí stejná otázka. Jak shodit nabraná kila? Abychom se zvládli obléct do nových kalhot, musíme učinit první krok v boji s přebytečnými kily.
Jídlo

Ochutnávka finské kuchyně - kde jinde, než v bytě ve finském stylu od YIT

Pokud se hovoří o severské kuchyni, většinou si lidé představí různé druhy ryb a jednoduché přílohy. Finská kuchyně je přitom mnohem bohatší.

Informace

Copyright © 2014 - 2021 Jaknakupovat.cz