Nejlepší dieta

Ale teď vážně. Jsou diety a diety. Je zbytečné diskutovat o cenách diet, jojo efektu a podobně. Není nutno nechat se trápit hladem.

Naopak, je možné při dietě být sytý, šťastný a usměvavý. Opravdu, kila půjdou dolů a vy budete mít radost. A budete plní elánu, energie.

Tak funguje raw strava.

Není to o tom, že by vám někdo něco odměřoval, nebo zakazoval. Naopak, přestanete jíst "prázdnou stravu", která obsahuje sice kalorie a je nutričně chudá a začnete jíst stravu plnou vitamínů, enzimů a živin.

V přírodním dávkování, tedy komplexní, žádné separované, nebo chemicky vyráběné látky. Nedílnou součástí takové odtučňovací kůry je podsttné zlepšení zdraví. A o to jde. A jak to jde dolů? Cca 17 kg za půl roku.

A co ty finance, když o peníze jde až v první řadě?

Pokud odmyslíme úsporu za lékaře a léky, na stravě ušetříte poměrně hodně. Budete mít bohatšího "Ježíška". Tedy vlastně ušetříte, není to útok na Vaši peněženku.

Má dieta nějaké nevýhody?

Určitě. Není růže bez trnů. Budete muset obměnit šatník, oblečení na vás bude viset. Okuste a uvidíte. Pokud rovnou nechcete radikálně změnit životosprávu, změnou stravování, pro začátek můžete začít pít čerstvé, za studena pomalu lisované čerstvé zeleninové a ovocné šťávy. Je to chutné, dobré a zdravé.

A jak je to s těmi zákazy a příkazy?

Kolem masa nesmím ani projít ve vzdálenosti kratší než 5 metrů? Nikoliv, máte - li chuť, maso si klidně dáte. Faktem ovšem je, že tu chuť, dostanete málokdy. Tělo totiž v živé stravě dostává mnohem více živin. Naopak, znáte to třeba z pečiva. Dnešní pšenice, není ta pšenice, která zde byla ještě v 50 tých letech. Byla vyšlechtěna jiná.

Třeba rohlíky jsou dnes prázdná strava. Sníte jeden, druhý, třetí a pořád máte hlad. Ve srovnání s prázdnou stravou je živá strava obrovsky výživná. V jedné knize jsem četl, že lidské tělo je stavěno geneticky na 120 let. Mohu říci, že máme zákazníky, kterým jsme montovali tepelná čerpadla, i starší než 100 let. A jsou velmi čilí, třeba pánovi v Opavě by jste hádali tak 70 - 75 let. Další 94 letý v Nových Heřminovech ještě v tomto věku měl stolařskou dílnu. Až nám prodlouží odchod do důchodu, taky budeme v tom věku ještě výdělečně činní.

Autor: Ing. Pavel Sýkora
Zdroj: www.masterenergy.cz

Informace

Copyright © 2014 - 2021 Jaknakupovat.cz