Z historie

Rady hospodyněk z minulého století – kosmetika 8

Žluté skvrny na obličeji po nemoci zmizí. Voňavka z konvalinek, fialek nebo z růží. Osvědčil se také tento domácí prostředek proti vráskám. Pro zesílení a ztučnění. Zubní prášek. Zubní vodička. Redakce neručí za případné škody vzniklé aplikací těchto rad. Voňavka z konvalinek, fialek nebo z růží. Květy otrháme, dáme do láhve, polijeme dvě...
Z historie

Rady hospodyněk z minulého století – Vlasy 2

Dobrý domácí šampon k mytí vlasů. Šampon pro světlé vlasy. Jak odstraniti z vlasů tuk. Recept na zkadeření vlasů. Jak zabrániti vypadávání vlasů. Redakce neručí za škody, které by vzniky aplikací těchto rad.
Z historie

Rady hospodyněk z minulého století – Vlasy 1

Aby vlasy nešedivěly. Aby vlasy zjemněly. Jak lze si zachovali vlasy do pozdního stáří. Domácí prostředek na barvení vlasů. Laciné barvivo na světlé vlasy. Jak odbarviti ryšavé vlasy na plavo. Světlé vlasy neztmaví. Aby světlé vlasy ztmavěly. Re...
Z historie

Rady hospodyněk z minulého století – kosmetika 7

Štíhlost a čistota pleti je krása. Studené nohy. Studené pocení rukou. Uhry. Ústní voda á la Odol. Proti červeným víčkům. Doma připravená ústní voda. Redakce způsobené neručí za případné škody vzniklé aplikací těchto rad.
Z historie

Rady hospodyněk z minulého století – kosmetika 6

Rozmarina v kosmetice a léčení. Jak si uděláme pudr. Aby prsa zesílila. Rty a zuby zamodralé od třešní a borůvek. Ruce, černající od škrábání zeleniny a bramborů. Ruce zašpiněné a ztvrdlé prací. Redakce neručí za případné škody vzniklé aplikací ...
Z historie

Rady hospodyněk z minulého století – kosmetika 5

Proti pocení nohou. Jak zameziti pocení pod paží. Toiletní voda portugalská. Velké póry. Redakce neručí za případné škody vzniklé aplikací těchto rad.
Z historie

Rady hospodyněk z minulého století – kosmetika 4

Jak mají býti střihány nehty. Obočí zhoustne. Přípravek proti pihám. Aby pleť zůstala svěží. Redakce neručí za případné škody vzniklé aplikací těchto rad.
Z historie

Rady hospodyněk z minulého století – kosmetika 3

Recept na dobrou francovku. Krém na obličej. Proti lupům na hlavě. Dobré domácí mýdlo. Kuři oka, otlačená kůže a pocení nohou. Redakce neručí za případné škody vzniklé aplikací těchto rad.
Z historie

Rady hospodyněk z minulého století – kosmetika 2

Recept na dobrou francovku. Jak vyčistiti hnidy z vlasů. Jak odstranit chloupky. Kolínská voda. Redakce neručí za případné škody vzniklé aplikací těchto rad. Redakce neručí za případné škody vzniklé aplikací těchto rad.
Z historie

Rady hospodyněk z minulého století - kosmetika

Kosmetické rady hospodyněk z minulého století. Jak na bradavice. Jak na červený nos v zimě. Jak na červené ruce v zimě. Redakce neručí za případné škody vzniklé aplikací těchto rad.

Informace

Copyright © 2014 - 2021 Jaknakupovat.cz