Móda

Kategorie: Móda

 penezenka-dela-muze

A neplatí to zdaleka jen o jejím obsahu. Peněženka patří mezi základní módní i funkční doplňky každého muže, stejně jako boty a opasek. I když nechodíte právě v obleku, peněženka vypoví hodně o vašem osobním stylu a nemusí jít právě o drahý model známé značky. Pánské peněženky se už dnes vyrábějí nejen z pravé kůže, ale seženete i kvalitní peněženky z kůže umělé za velmi rozumnou cenu. Nikdo už tak nemusí nosit roztřepenou, ušpiněnou starou peněženku, kvalitu si může dovolit každý.

Číst dál...

Kategorie: Móda

Kolekce BOTAS 66 jaro 2015 to jsou boty pro děti, milovníky barev, jednoduchosti i detailů. Je tomu přesně rok, kdy značka BOTAS 66 dostala díky designérům Janu Klossovi a Jakubovi Koroušovi doslova nový dech.

Číst dál...

Kategorie: Móda

Moderní a stylové mikiny

Mikiny se nosí pořád stejně jako třeba džíny. S dobou se mění vzhled, ale jsou to stále ty dobré mikiny, které nás zahřejí, když potřebujeme.

Číst dál...

Kategorie: Móda

Pánská móda s.Oliver na jaro a léto 2015

V jarních a letních kolekcích pánské módy s.Oliver se postupně projevuje inspirace několika tématy. V prodejnách najdete jednak pohodovou casual řadu se sportovními rysy, chytrými a funkčními detaily, čistým stylem i výraznými letními odstíny, vzory a plážovou atmosférou. Další segment charakterizuje volnočasová urban móda, která staví na džínovině a ležérním stylu oblékání. A samozřejmě ani pánský outfit se neobejde bez praktických i efektních doplňků.

Číst dál...

Kategorie: Móda

Gastro oděvy nesmí chybět v žádné restauraci či školní jídelně

V dnešní době se jen málokterá restaurace, vývařovna nebo obyčejná školní jídelna dokáže obejít bez gastro oděvů.

Číst dál...

Kategorie: Móda

Salma Hayek

Pomellato představuje Salmu Hayek jako novou tvář značky a odhaluje kolekci Milano, která bude k dostání v butiku HALADA v Pařížské ulici.

Číst dál...

Go to top