Svět květin ve špercích Richard Collectio

Richard Collection

Klenotnictví Richard Collection představuje dva zbrusu nové prsteny jako stvořené pro sebevědomou ženu, která se nebojí dát na odiv svou lásku ke stylu a okázalé eleganci. Přírodní motivy listů odkazují k secesní estetice počátku 20. století.

Přírodní brilianty

Výrazný kontrast barev s módní fialovou však nemůže nikoho nenechat na pochybách, že jde o vysoce moderní kousky. Duší šperků jsou nejkvalitnější přírodní brilianty s vysokým leskem pocházející z bezkonfliktních oblastí. Designéři zvolili husté osázení drobnými kameny, které neodvádí pozornost od nádherného organického provedení šperku, ale zároveň nepotlačuje dojem luxusu tolik typický pro všechny klenoty značky Richard Collection.

Richard Collection

Richard Collection, rodinná firma s bohatou historií, která je psána více jak 5ti generacemi precizních zlatníků, nabízí šperky s vlastním originálním designem inspirovaným stylem Art Nouveau. Zpracování a broušení drahých kamenů zastávají zruční mistři zlatníci, kteří do tvorby vkládají lásku a touhu po dokonalosti. Celý proces je považován za magické umění, jehož výsledkem jsou jedinečné a luxusní šperky, vynikající svou originalitou a jemností. Tvorbě každého kusu je věnován čas a nejvyšší možná pečlivost.

Mimo vlastní kolekci šperků nabízí klenotnictví Richard Collection i produkty renomovaných značek Montblanc a Frederique Constant.

Informace

Copyright © 2014 - 2021 Jaknakupovat.cz