Móda

Outlet není second hand

second hand

Oblékat se dobře a draze, to umí každý. Ale oblékat se dobře a cenově výhodně už chce talent. Ale nemusíte se omezovat jen na nákup zboží z druhé ruky, tedy ze second handů. Vyzkoušejte outletovou módu a vyhazovat nesmyslné částky za oblečení už nikdy nebudete.

Číst dál: Outlet není second hand

Jak vybrat tu správnou barvu pánské kožené bundy?

kožené bundy

Kožená bunda je obzvláště mezi muži velmi oblíbeným svrškem. V závislosti na tom, jaký typ a střih kožené a koženkové bundy si vyberete, ji totiž můžete nosit skoro po celý rok. Využijete ji během chladných letních večerů, ale pokud si koupíte model s hřejivou podšívkou, klidně můžete křivák nebo třeba sportovní koženku nosit i v období mrazíků. Nejčastěji se ale setkáváme s tímto typem bundy jako s takzvaným přechodovým svrškem.

Číst dál: Jak vybrat tu správnou barvu pánské kožené bundy?

Na nákupu oblečení se dá ušetřit

oblečení

Poslední rok byl těžký pro mnoho z nás nejen zdravotně a psychicky, ale také ekonomicky. Řada lidí přišla nebo v následujících měsících přijde o práci, hodně živnostníků zkrachovalo, v některých rodinách přišli o příjem oba rodiče, případně se jejich finanční rezervy smrskly na naprosté minimum. Zejména pro děti ale neplatí, že by se s nákupem oblečení mohlo čekat. Děti rostou bez ohledu na vnější okolnosti a nové věci prostě potřebují.

Číst dál: Na nákupu oblečení se dá ušetřit

Peněženka dělá muže

 penezenka-dela-muze

A neplatí to zdaleka jen o jejím obsahu. Peněženka patří mezi základní módní i funkční doplňky každého muže, stejně jako boty a opasek. I když nechodíte právě v obleku, peněženka vypoví hodně o vašem osobním stylu a nemusí jít právě o drahý model známé značky. Pánské peněženky se už dnes vyrábějí nejen z pravé kůže, ale seženete i kvalitní peněženky z kůže umělé za velmi rozumnou cenu. Nikdo už tak nemusí nosit roztřepenou, ušpiněnou starou peněženku, kvalitu si může dovolit každý.

Číst dál: Peněženka dělá muže

Moderní a stylové mikiny

Moderní a stylové mikiny

Mikiny se nosí pořád stejně jako třeba džíny. S dobou se mění vzhled, ale jsou to stále ty dobré mikiny, které nás zahřejí, když potřebujeme.

Číst dál: Moderní a stylové mikiny

Kolekce BOTAS 66 jaro 2015

Kolekce BOTAS 66 jaro 2015 to jsou boty pro děti, milovníky barev, jednoduchosti i detailů. Je tomu přesně rok, kdy značka BOTAS 66 dostala díky designérům Janu Klossovi a Jakubovi Koroušovi doslova nový dech.

Číst dál: Kolekce BOTAS 66 jaro 2015

Pánská móda s.Oliver na jaro a léto 2015

Pánská móda s.Oliver na jaro a léto 2015

V jarních a letních kolekcích pánské módy s.Oliver se postupně projevuje inspirace několika tématy. V prodejnách najdete jednak pohodovou casual řadu se sportovními rysy, chytrými a funkčními detaily, čistým stylem i výraznými letními odstíny, vzory a plážovou atmosférou. Další segment charakterizuje volnočasová urban móda, která staví na džínovině a ležérním stylu oblékání. A samozřejmě ani pánský outfit se neobejde bez praktických i efektních doplňků.

Číst dál: Pánská móda s.Oliver na jaro a léto 2015

Informace

Copyright © 2014 - 2021 Jaknakupovat.cz