Móda

Jak vybrat pracovní obuv

obuv

Pracovní obuv by měla být nejen pohodlná, ale hlavně musí chránit před případným zraněním. Správný výběr tedy není radno podceňovat. Myslete na komfort, bezpečnostní normy i například požadavky zaměstnavatele.

Číst dál: Jak vybrat pracovní obuv

Outlet není second hand

second hand

Oblékat se dobře a draze, to umí každý. Ale oblékat se dobře a cenově výhodně už chce talent. Ale nemusíte se omezovat jen na nákup zboží z druhé ruky, tedy ze second handů. Vyzkoušejte outletovou módu a vyhazovat nesmyslné částky za oblečení už nikdy nebudete.

Číst dál: Outlet není second hand

Jak vybrat tu správnou barvu pánské kožené bundy?

kožené bundy

Kožená bunda je obzvláště mezi muži velmi oblíbeným svrškem. V závislosti na tom, jaký typ a střih kožené a koženkové bundy si vyberete, ji totiž můžete nosit skoro po celý rok. Využijete ji během chladných letních večerů, ale pokud si koupíte model s hřejivou podšívkou, klidně můžete křivák nebo třeba sportovní koženku nosit i v období mrazíků. Nejčastěji se ale setkáváme s tímto typem bundy jako s takzvaným přechodovým svrškem.

Číst dál: Jak vybrat tu správnou barvu pánské kožené bundy?

Na nákupu oblečení se dá ušetřit

oblečení

Poslední rok byl těžký pro mnoho z nás nejen zdravotně a psychicky, ale také ekonomicky. Řada lidí přišla nebo v následujících měsících přijde o práci, hodně živnostníků zkrachovalo, v některých rodinách přišli o příjem oba rodiče, případně se jejich finanční rezervy smrskly na naprosté minimum. Zejména pro děti ale neplatí, že by se s nákupem oblečení mohlo čekat. Děti rostou bez ohledu na vnější okolnosti a nové věci prostě potřebují.

Číst dál: Na nákupu oblečení se dá ušetřit

Peněženka dělá muže

 penezenka-dela-muze

A neplatí to zdaleka jen o jejím obsahu. Peněženka patří mezi základní módní i funkční doplňky každého muže, stejně jako boty a opasek. I když nechodíte právě v obleku, peněženka vypoví hodně o vašem osobním stylu a nemusí jít právě o drahý model známé značky. Pánské peněženky se už dnes vyrábějí nejen z pravé kůže, ale seženete i kvalitní peněženky z kůže umělé za velmi rozumnou cenu. Nikdo už tak nemusí nosit roztřepenou, ušpiněnou starou peněženku, kvalitu si může dovolit každý.

Číst dál: Peněženka dělá muže

Moderní a stylové mikiny

Moderní a stylové mikiny

Mikiny se nosí pořád stejně jako třeba džíny. S dobou se mění vzhled, ale jsou to stále ty dobré mikiny, které nás zahřejí, když potřebujeme.

Číst dál: Moderní a stylové mikiny

Kolekce BOTAS 66 jaro 2015

Kolekce BOTAS 66 jaro 2015 to jsou boty pro děti, milovníky barev, jednoduchosti i detailů. Je tomu přesně rok, kdy značka BOTAS 66 dostala díky designérům Janu Klossovi a Jakubovi Koroušovi doslova nový dech.

Číst dál: Kolekce BOTAS 66 jaro 2015

Informace

Copyright © 2014 - 2021 Jaknakupovat.cz