Outlet není second hand

second hand

Oblékat se dobře a draze, to umí každý. Ale oblékat se dobře a cenově výhodně už chce talent. Ale nemusíte se omezovat jen na nákup zboží z druhé ruky, tedy ze second handů. Vyzkoušejte outletovou módu a vyhazovat nesmyslné částky za oblečení už nikdy nebudete.


Outlet označuje značkové oblečení z loňské, případně ještě starší kolekce, takže se proti aktuálním kolekcím prodává se značnou slevou. Na rozdíl od second handu to tedy není zboží již použité, ale zcela nové, jen v barvách či střizích ne podle poslední, ale předposlední módy. Ostatně, kdo z vás tu poslední kolekci na první pohled pozná? Kvalita materiálu a provedení ale musí značce, kterou reprezentují odpovídat vždy.

Svůj vlastní outletový obchod si můžete dokonce i sami otevřít. Pokud máte chuť, ale nemáte zkušenosti, nevadí. Obraťte se třeba na firmu Opatex, které se velkoobchodním prodejem outletové módy dlouhodobě zabývá. Poradí vám, jak si obchod zařídit, i vám dodá značkové outletové dětské oblečení, dámský i pánský textil, obuv, pásky, klobouky nebo třeba čepice od svých dlouholetých a prověřených zahraničních partnerů.

Zkušení pracovníci ze společnosti Opatex vám pomohou s tím, co a v jakém množství objednat, na co nezapomenout, jak pracovat s cenami i jak se orientovat v tom, co je právě oblíbené. Pro vás i Opatex bude navázání dlouhodobé spolupráce krokem vpřed. A nemusíte se omezit jen na outletovou nabídku. Opatex je zároveň takém velkoobchodem pro second handy, kterým dodává pečlivě vytříděné zboží z druhé ruky té nejvyšší kvality.

Ve svém skladu v Opatově mezi Svitavami a Českou Třebovou firma denně roztřídí desítky tun textilu, ale jen ty nejkvalitnější kousky putují na český trh. V nabídce je dámské, dětské i pánské oblečení, bytový textil, módní doplňky, hračky i kožené zboží.

Informace

Copyright © 2014 - 2021 Jaknakupovat.cz