Na nákupu oblečení se dá ušetřit

oblečení

Poslední rok byl těžký pro mnoho z nás nejen zdravotně a psychicky, ale také ekonomicky. Řada lidí přišla nebo v následujících měsících přijde o práci, hodně živnostníků zkrachovalo, v některých rodinách přišli o příjem oba rodiče, případně se jejich finanční rezervy smrskly na naprosté minimum. Zejména pro děti ale neplatí, že by se s nákupem oblečení mohlo čekat. Děti rostou bez ohledu na vnější okolnosti a nové věci prostě potřebují.

Nakoupit hezké a kvalitní oblečení přitom jde, aniž by za to bylo nutné vydat přemrštěné částky. Proč dětem nenakoupit kalhoty, trička, bundy a další oblečení v second handu? Stejně z něj za pár týdnů či měsíců zase vyrostou.

Nemáte ve svém okolí kvalitní second hand? Podívejte se třeba do e-shopu společnosti Bellitex, která provozuje v Praze a devíti krajích České republiky celkem 37 kamenných prodejen a 20 oblíbených hrabáren, kde jsou jednotlivé kusy oblečení už za pár korun. Jejich adresy a otevírací dobu, včetně aktuálních informací o akcích najdete na webové stránce www.bellitex.cz. Na celkem 25 místech, kde zatím obchodní síť pod značkou Bellitex není, pořádá firma jednodenní prodejní akce, na nichž si také můžete vybrat to, co právě potřebujete.

Ale do e-shopu Bellitex se můžete podívat kdykoliv a odkudkoliv. Najdete tam oblečení z celého světa rozčleněné do kategorií pro muže, ženy a také děti. Dále je tříděno dle jednotlivých typů, například kalhoty, sukně, halenky, šaty atd., podle velikosti, značek výrobců, materiálu, z kterého je oblečení ušito, a také podle prodejní ceny. Stav určuje, zda je oblečení zcela nové, nebo použité. Můžete si tak koupit značkové šaty, nebo sáčko, které ještě nikdo nenosil, a zaplatit za to velmi příznivou cenu. Ať už nakoupíte v e-shopu, nebo v kamenné prodejně, nabídka od firmy Bellitex vám pomůže při výběru oblečení ušetřit.

Informace

Copyright © 2014 - 2021 Jaknakupovat.cz