Gastro oděvy nesmí chybět v žádné restauraci či školní jídelně

Gastro oděvy nesmí chybět v žádné restauraci či školní jídelně

V dnešní době se jen málokterá restaurace, vývařovna nebo obyčejná školní jídelna dokáže obejít bez gastro oděvů.

Jednou z nejdůležitějších charakteristiky, pro toto speciální oblečení je to, aby byly maximálně pohodlné a zároveň chránily před kontaminací jídel, což gastro oděvy plní ve všech bodech na jedničku. Pořídit si můžete speciální gastro oděvy, které jsou bavlněné, nabízejí dlouhou životnost a to vše za více, než sympatické ceny. Ať už sháníte obuv do práce, zástěry, nejrůznější pláště a čepice, vše můžete ve specializovaných obchodech pořídit.

Pracovní oděvy gastro

Pracovní gastro oděvy jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů, ve kterých se budou všichni zaměstnanci restaurací, vývařoven a školních jídelen cítit maximálně pohodlně. Pořídit bez problémů můžete gastro oděvy v pánském, dámském i unisex velikostech a to vše samozřejmě jednak v jednorázové, tak i pratelné verzi.

Pracovní obuv

Nepostradatelnou součástí každého pracovního oděvu je neodmyslitelně i kvalitní obuv. Pořídit si můžete kvalitní bílou pracovní obuv, jak jinak než v pánském i dámském provedení. V opravdu široké nabídce naleznete jednak zdravotní sandály, tak i korkové pantofle, či polobotky.

Od gastro triček po pláště

Moderní střih a design se nevyhýbá ani gastro tričkám, polokošilím a košilím. Tyto gastro oděvy jsou vyráběny z velmi kvalitní bavlny se speciální enzymatickou úpravou, která pomáhá proti žmolkování. Samozřejmě nebylo zapomenuto ani na kuchařské rondony, či kalhoty Pepino a velmi oblíbené bavlněné kuchařské pláště. Žádný gastro oděv se neobejde bez kuchařských kalhot, které jsou v nejlepším případě vyrobeny ze stoprocentní bavlny se zapínáním v přední část (pánská variant), či na gumu (dámská varianta).

Pracovní čepice a vybavení pro jednorázové použití

V nabídce pracovních oděvů pro gastronomii naleznete také kuchařské čepice, které brání kontaktu vlasů s jídlem, a tudíž jsou nedílnou ochrannou pomůckou pro všechny gastronomické zařízení. V bohaté nabídce sortimentu najdete také jednorázové čepice buď s kšilte, či bez něj. Co se týká jednorázového gastro vybavení dále najdete také jednorázové rukavice, či návleky na paže (bílá, modrá barva).

 

Informace

Copyright © 2014 - 2021 Jaknakupovat.cz