Moderní a stylové mikiny

Moderní a stylové mikiny

Mikiny se nosí pořád stejně jako třeba džíny. S dobou se mění vzhled, ale jsou to stále ty dobré mikiny, které nás zahřejí, když potřebujeme.

Není nad to vyjít ven a mít kolem pasu ovázanou mikinu. Když se ochladí, člověk je rád, že si může vzít na sebe další kousek oblečení. Co se týče výběru samotné mikiny, v popředí jsou neonové barvy a zajímavé střihy. Klasická „klokanka" ve spojení s jinou barvou tkaniček na stažení u kapuci je velmi populární.

Co třeba zkusit křiklavou růžovou se žebrovaným úpletem?

Jsou tu i módní otvory na palec, což se stalo doslova hitem. Když je venku zima, oceníte, že máte částečně kryté ruce a nemusíte mikinu neustále stahovat za rukávy směrem dolů. Ač je to drobný detail, mikiny URBAN s tím počítají. Jsou kvalitní a nabízejí krásné barevné provedení. Jsou zajímavé a netradiční. Kombinace růžové a fialové se jistě bude líbit nejenom vám, ale i třeba vašim dětem. Věk roli nehraje! Dnes si na sebe může výraznější mikinu obléci i starší žena nebo muž, aniž by tím nějak pohoršovali své okolí. Je to normální a naopak je to omladí. A vyrábí se různé, ohnivá červená s černou je symbolem mužnosti a temperamentu. Pánské a dámské mikiny URBAN si zamilujete. Nicméně jsou tu i další neméně oblíbené mikiny, např. Xfer. Nejsou třeba tak výrazné, ale dají se zase oživit potiskem. Co třeba vymyslet originální potisk, kterým se mikina stane unikátním doplňkem? Takový kousek v šatníku budete mít jen a jen vy. Je jedno, jestli se přikloníte k motivu roztomilého pejska, novin nebo postav.

Mikiny dle vašeho přání jsou trendem

Na výběr jich tu je neskutečné množství, ale mají jedno společné. Jsou kvalitní a vydrží vám dlouhou dobu. Nač kupovat mikinu, kde se za chvíli udělá díra a nic nevydrží. Sice je levnější, ale stejně si člověk musí záhy pořídit novou. Dámské a pánské mikiny si vás získají nepřebernou nabídkou, která je již teď doslova „nadupaná" nejrůznějšími modely. V závěru je jedno, jestli má mikina kapuci nebo zip, důležité je, aby se i pro vás stala praktickou součástí šatníku a líbila se vám. Mikiny mají pevné švy, přesto jsou jemné na dotyk. Mohou být pojaty sportovně i elegantně, záleží, kam si mikinu obléknete. Rozhodně se drtivá většina hodí i do práce nebo na nějakou outdoorovou aktivitu.

Další vychytávky

Objevte v sobě touhu poznávat a být obdivován. S mikinou přímo na míru se vám podaří vyjádřit svůj postoj k životu a třeba mu dát i nový směr. Vtipný potisk vás rozveselí, i když venku prší. Vy si jen nasadíte kapuci a vyrazíte do ulic jako někdo úplně jiný. Ať už je tedy váš záměr mikiny jakýkoliv, věřte tomu, že s těmito mikinami rozhodně zaujmete. Každý se za vámi hned otočí. V neposlední řadě se vám budou pánské i dámské mikiny hodit pro natištěné logo vaší firmy, což dodá kolektivu potřebnou soudržnost a dobrou náladu.

 

Informace

Copyright © 2014 - 2021 Jaknakupovat.cz