Pomellato představuje Salmu Hayek

Salma Hayek

Pomellato představuje Salmu Hayek jako novou tvář značky a odhaluje kolekci Milano, která bude k dostání v butiku HALADA v Pařížské ulici.

Po dlouhém očekávání značka Pomellato představuje svou novou tvář, jíž se stala herečka Salma Hayek. Herečka prezentuje kolekci Milano, jež byla představena na slavnostním večírku, který hostil Andrea Morante, CEO Pomellato a Franca Sozzani, šéfredaktorka Vogue Italia.

Sama Hayek, stejně jako další osobnosti spojené se značkou Pomellato v průběhu její historie, vyniká nespornou krásnou a silou osobnosti. V nové kampani ji fotografovalo duo módních fotografů Mert and Marcus v Los Angeles. Její intenzivní charisma podtrhuje jedinečnou tvorbu klenotníka což je pro značku Pomellato více než žádoucí. S novou kampaní Pomellato cílí na všechny módní duše a přináší příslib moderní, kosmopolitní a mladistvé kolekce. „Pomellato klenoty mají charakter a sílu zdůraznit ženskou osobnost. Díky tomu žena najde sama sebe kdykoli se jimi ozdobí" dodává Salma Hayek.

Kromě Salmy Hayek se večírku k představení kolekce Milano zúčastnily i další přední osobnosti: Valeria Golino, Matilde Gioli, Valentina Lodovini, Fiammetta Cicogna, Greta Scarano, Franca Sozzani, Angelica Cheung, Michel Comte, Federico Marchetti, Hamish Bowles, Vanessa Friedman, Costantino Ruspoli, Anna dello Russo, Uberta Zambeletti, Elsa Benitez, Sergio Dompe, Stefano Tonchi, Micol Sabbadini, Candela Novembre, Tomas Maier, Marco Bizzarri, Giorgio Guidotti, Jane Reeve, Jonathan Newhouse.

Šperky Pomellato z kolekce Milano budou k dostání exkluzivně v butiku rodinného klenotnictví HALADA na Pařížské ulici 7 od poloviny dubna.

Informace

Copyright © 2014 - 2021 Jaknakupovat.cz