Jídlo

Zapomeňte na vaření – vyzkoušejte koncept krabičkové diety

krabičkové diety

Hledáte způsob, jak se stravovat zdravě a vyváženě, ale vaření pro vás není to pravé? Máme pro vás skvělou volbu – krabičková dieta. Tato moderní metoda stravování vám nabízí kompletní jídla, která si můžete snadno objednat a nechat si je dovézt přímo domů. Zapomeňte na čas strávený v kuchyni a získávejte zdravé a vyvážené jídlo bez zbytečné námahy.

Číst dál: Zapomeňte na vaření – vyzkoušejte koncept krabičkové diety

Ořechy v medu – zdravá sladkost

ořechy v medu

Když máte chuť na něco sladkého, můžete si vybrat i zdravější variantu, než je dort z cukrárny nebo bonbóny. Řada z nás po sladkém sahá, když jsme ve stresu nebo máme nedostatek energie. Příroda nám ale dává zdravější kombinaci dvou čistě přírodních zdrojů energie – ořechů a včelího medu. 

Číst dál: Ořechy v medu – zdravá sladkost

Jak nejíst pesticidy a herbicidy

Zelenina - nejíst pesticidy

Slovenská televize nedávno přinesla reportáž. 80% ovoce a zeleniny obsahuje pesticidy. Doporučuje kombinovat zeleninu, tím pádem kombinujete pesticidy a nekonzumujete pořád stejné pesticidy. 

Číst dál: Jak nejíst pesticidy a herbicidy

Zázvorová limonáda

Zázvorová limonáda osvěží, léčí, podporuje vaše zdraví. Zatímco v zimě se pije zázvorový čaj, aby vás zahřál, v létě zase zázvorová limonáda, aby vás osvěžila.

Číst dál: Zázvorová limonáda

Nejlepší dieta

Ale teď vážně. Jsou diety a diety. Je zbytečné diskutovat o cenách diet, jojo efektu a podobně. Není nutno nechat se trápit hladem.

Číst dál: Nejlepší dieta

Informace

Copyright © 2014 - 2021 Jaknakupovat.cz