Jak pořídit vánoční dárky bez stresu a levně? Máme 4 tipy!

vanocni-nakupy

Vánoce způsobí v každé peněžence pořádný průvan. Většinou utratíme mnohem víc, než jsme plánovali a nakonec ani nevíme za co. Máme hned čtyři tipy, díky kterým budete mít vánoční nákupy pod kontrolou. A ještě vše zvládnete bez stresu.

Základem je seznam a rozpočet

Než začnete s vánočními nákupy, napište si na papír částku, kterou si můžete dovolit za dárky utratit. Určenou cenovou hladinu za žádnou cenu nepřekračujte! Následně si napište seznam lidí, pro které budete letos nakupovat vánoční dárky.

Rozpočet, který jste si stanovili, nyní rozdělte mezi lidi na svém seznamu. Hned bude nákup dárků snazší, když bude jasné, že třeba za dárky pro přítele můžete utratit tisícovku, za tchýni pětistovku a za kolegyni dvě stovky.

Tip: Hledáte tipy na vánoční dárky? Mrkněte na vanocni-darky.cz, kde najdete nápady na originální, levný, extravagantní, sexy i vtipný dárek. V přehledném katalogu najdete vše, co hledáte!

Dárky nakupujte včas

Nenechávejte výběr dárků na poslední chvíli. Nebudete se pak muset uchylovat k zoufalým dárkům v podobě ponožek či kosmetických balíčků, které popadnete v obchodě na poslední chvíli. A budete mít čas na přemýšlení nad tím, co by vaše blízké mohlo potěšit.

Online nákupy šetří čas i peníze

Pokud se chcete vyhnout davům v obchodech a ještě navíc ušetřit, nakupte letos vánoční dárky online. Ušetříte si stres, čas a nakonec i peníze – internetové ceny jsou často nižší než ceny v kamenných obchodech!

Nebojte se být trochu kreativní

Neutrácejte zbytečně za jmenovky, stužky a podobné drobnosti, které nakonec stejně skončí v odpadu. Co můžete vyrobit sami, vyrobte to. A pokud patříte k těm zručnějším z nás, můžete sami vyrobit i nějaké dárky. Vlastnoručně vyrobené dárky udělají dvakrát takovou radost!

dárky, tipy, Vánoce, vánoční dárky, levné dárky

Informace

Copyright © 2014 - 2021 Jaknakupovat.cz