Rady

Jak vybrat správnou židli? Záleží na využití

židle

Různých židlí je na trhu opravdu mnoho a vybrat tu správnou může být pěkný oříšek. Vždy ale záleží primárně na tom, k čemu židli potřebujeme, jaký bude její účel. K jídelnímu stolu totiž budeme potřebovat úplně jinou židli než ke kuchyňskému baru nebo do kanceláře.

Číst dál: Jak vybrat správnou židli? Záleží na využití

Kdy jsou zavřené obchody

Po nařízení ze zákona o prodejní době v maloobchodě a velkoobchodě z roku 2016, mají povinnost zůstat v některé svátky obchody s plochou nad 200 metrů čtverečních uzavřeny. Ve které svátky si nic nekoupíte a které svátky do této skupiny nepatří?

tipy, Vánoce, nákupní centra, obchod

Číst dál: Kdy jsou zavřené obchody

Půjčky na Vánoce: před čím být na pozoru?

pujcky-na-vanoce-pred-cim-mam-byt-na-pozoruObecně se dluhy rozdělují na dva tábory - špatné a dobré. Úvěry na dům, auto či rozjezd podnikání se pochopitelně řadí mezi ty dobré. Nicméně pokud vám scházejí peníze na dovolenou nebo vánoční dárky, není radno si s půjčkami zahrávat. Pro případ, že si nedáte říct a stejně se rozhodnete vánoční nákupy hradit rychlou půjčkou, jsme pro vás připravili několik rad, se kterými to zvládnete bez větších starostí.

půjčka, Vánoce, úrok

Číst dál: Půjčky na Vánoce: před čím být na pozoru?

Nemusíte chodit po nákupních centrech, otázka, co k Vánocům má zajímavé řešení

nemusite-chodit-po-nakupnich-centrech-otazka-co-k-vanocum-ma-zajimave-reseni-uvodDárky, dárky, dárky. Zase se blíží poměrně hektické období kalendářního roku, které je spojené se sháněním alespoň deseti prezentů pro členy rodiny nebo přátele. Kdo je nekupuje, jako by snad ani nebyl! Ponožkám, papučím nebo povlečení do postele odzvonilo, dnes už tu jsou jiné dárky. A proč by to nemohla být zrovna chytrá elektronika, díky níž si obdarovaný užije spoustu zábavy a poslouží mu pěkných pár let?

Vánoce, nákupní centra, elektronika

Číst dál: Nemusíte chodit po nákupních centrech, otázka, co k Vánocům má zajímavé řešení

Informace

Copyright © 2014 - 2021 Jaknakupovat.cz