Zábava

Nejlepší telefon současnosti? HONOR Magic5 Pro je špičkový, navíc s tabletem zdarma

HONOR Magic5 Pro

Nový HONOR Magic5 Pro se od svého debutu na český trh těší nevídaně velké oblibě. Na jednu stranu je to dáno faktem, že jde o jeden z nejlepších smartphonů současnosti, který v dubnu získal ocenění od DxOMark za nejlepší foťák a displej na trhu. Zároveň ale HONOR u své vlajkovky láká na velmi zajímavou akci, kdy k telefonu získáte zcela zdarma tablet Honor Pad 8 v hodnotě 7 490 Kč. A právě tato nabídka už brzy končí.

Číst dál: Nejlepší telefon současnosti? HONOR Magic5 Pro je špičkový, navíc s tabletem zdarma

Lidé v době pandemie nakupují ve velkém sběratelské předměty

Češi se v době koronavirové vrhli na sběratelství. Online tržiště Aukro eviduje v této oblasti ohromný nárůst nabídek i prodejů. Zatímco v květnu loňského roku se prodaly sběratelské předměty za 57 milionů korun, ve stejném měsíci letošního roku byly tržby v této oblasti přes 90 milionů korun.

sběratelství, Aukro, numismatika, pohlednice, známky

Číst dál: Lidé v době pandemie nakupují ve velkém sběratelské předměty

Jak děti zabavit po nebo při ošklivém počasí?

Zastáváte názor, že elektronické „hračky" jako mobil, počítač nebo tablet by měly být pro děti za odměnu a měly by se k nim dostat pouze na omezenou dobu týdně? Zabavte své ratolesti tak, abyste mohli bez problémů uvařit večeři a nebáli se o zdraví svého dítka. Máme pro vás pár nápadů.

děti, papírnictví, kanlářeské potřeby, obalové materiály, vodovky, papír, kreativní potřeby,, voskovky

Číst dál: Jak děti zabavit po nebo při ošklivém počasí?

Tři typy venkovních sportů, na které jste možná už zapomněli

tri-typy-venkovnich-sportuZima byla dlouhá a vaše figura po zimě není co bývala? Většina lidí se po novém roce žene do fitness center, vy se ale zkuste dostat do formy pomocí venkovního sportu, který vás bude bavit a užijete si i příjemného jarního počasí.

sporty, tři tipy, venkovní sporty, in-line, trekingové hole, bandáže na koleno, kolečkové brusle, Rodina, procházky

Číst dál: Tři typy venkovních sportů, na které jste možná už zapomněli

Veřejní nepřátelé

 

Přestože se tenhle příběh odehrál před bezmála osmdesáti lety, je až nebezpečně aktuální. Vypráví o Johnu Dillingerovi, který měl obrovské sympatie veřejnosti, navzdory tomu, že páchal ty největší zločiny.

 

Číst dál: Veřejní nepřátelé

Halina Pawlowská: „ulovila jsem ho v buši“

Halina Pawlowská

O Halině Pawlowské je známo, že na rozdíl od ostatních lidí, kteří se musí ze špatné a smutné nálady vyspat, ona se z ní musí vypsat. A proto v době, kdy normální lidé už mají půlnoc, ona teprve začíná psát. Jak sama říká, utíká z reality od černých dnů do krásných barevných nocí. Díky tomuto každodennímu maratonu právě pokřtila novou knihu, kterou všechny její čtenářky hlavně teď před Vánoci rády objeví pod stromečkem.

Číst dál: Halina Pawlowská: „ulovila jsem ho v buši“

Informace

Copyright © 2014 - 2021 Jaknakupovat.cz