Zamilujte se do jerseyového, saténového nebo damaškového povlečení

povlečení

Během spánku se z našeho těla vyplavují toxiny, obnovují se jeho fyzické i psychické síly a také slouží jako prevence před vznikem řady nemocí. Proto je důležité se vyspat dobře a jednou z cest, jak si dopomoci k lepšímu spánku, je výběr správného povlečení.

Představte si, že v posteli strávíte až třetinu svého života a kvalita spánku se odráží i do vašeho bdělého stavu. Když jste nevyspalí, zpravidla to poznáte nejen vy, ale i vaše okolí.

Díky měkkému povlečení z Mako bavlny budete vstávat s radostí

Vyspat se do růžova může každý. Stačí, když sáhnete po tom správném povlečení, které by mělo být vyrobeno z přírodních materiálů. Mezi nejkvalitnější ložní prádlo se řadí to vyrobené z Mako bavlny, která je pro povlečení jako stvořená.

Bavlněná příze je velmi měkká a hebká. Tkaniny i pleteniny z Mako bavlny používané pro výrobu povlečení jsou díky tomu příjemné na dotek a k lepšímu spánku přispívají i tím, že jsou prodyšné, dobře sají pot, nestudí, ale ani nezpůsobují přehřátí organismu a následné pocení.

Už tedy víte, že je dobré vybrat si kvalitní bavlněné povlečení. Ale možnosti výběru tím stále nekončí. U značky Stella Ateliers najdete luxusní povlečení z Mako bavlny v několika úpravách - Mako satén, Mako jersey a Mako brokát damašek. Čím se od sebe liší?

Povlečení Mako satén - zářící diamant ve vaší ložnici

Saténové povlečení je malým šperkem, který si může do ložnice dovolit každý. Satén je bavlnářská tkanina utkaná v husté atlasové vazbě. Díky tomu je povlečení bavlněný satén velmi pevné a odolné, ale zároveň i výjimečně lehké. Jeho dokonalost poznáte až když ho spatříte a osaháte. Povrch povlečení v úpravě Mako satén je jemně lesklý, jako by šlo o pravé hedvábí, přesto nijak neklouže ani nestudí.

zamilujte-se-1

Povlečení Mako jersey - nebesky dokonalé

Od luxusního jerseyového povlečení očekávejte nejen vysokou kvalitu, ale i výjimečnou hebkost, kterou vám žádná jiná úprava nenabídne. Mako jersey povlečení je vyrobeno z pleteniny, takže na jeho rubu najdete malá očka a na lícu jsou vidět drobné svislé čárky. Jersey povlečení se nemačká a není potřeba ho žehlit. Jakmile si lehnete do jerseyového povlečení, budete se cítit, jako byste se uložili ke spánku do nadýchaného obláčku.

zamilujte-se-2

Povlečení Mako brokát damašek - propojení originality a jemnosti

Damaškové povlečení v sobě kombinuje odolnost a luxusní vzhled, který je docílen tkaním na žakárovém ústrojí. Na povlečení Mako brokát damašek oceníte jeho unikátní vzory vznikající při tkaní, které výrazně kontrastují s podkladem. Výjimečnost luxusního damaškového povlečení je daná i použitím brokátových nití, které dodávají povlečení třpytivý vzhled.

zamilujte-se-3

Nechte se okouzlit ještě o něco víc

Pokud si rádi vybíráte a nespokojíte se s málem, můžete se ponořit do tajů úprav bavlněného povlečení ještě hlouběji. Objevte například různé varianty saténu, které toto luxusní povlečení z Mako bavlny nabízí:

-         Mako satén

-         Mako satén UNI

-         Švýcarský Premium satén

-         Mako satén DE LUXE

-         Mako brokát satén

Trendem posledních let jsou BIO materiály a udržitelnost

Moderní doba klade důraz na udržitelnost, a proto se výrobci povlečení přiklání nejen k nabídce klasických variant ložního prádla, ale mnohdy máte k dispozici i BIO povlečení nebo dokonce 100% recyklovatelné povlečení z udržitelných materiálů.

Pokud si zvolíte povlečení z kvalitní bavlny, máte vždy jistotu, že jste vybrali správně. Odměnou vám bude sladké snění, odpočaté tělo i mysl.

 

Další užitečné tipy ZDE.

 

 

Informace

Copyright © 2014 - 2021 Jaknakupovat.cz