Kvalitní nádobí KOLIMAX

KOLIMAX

Ať už vaříte jako profesionál, denně nebo jenom občas, potřebujete skutečně kvalitní nádobí. Moderní technologie pronikají stále více i do výroby nádobí, aby nám vaření usnadnily. Nepřilnavé povrchy a kvalitní materiály nám pomáhají, abychom nic nepřipálili. Investovat do kvalitního nádobí se rozhodně vyplatí. A právě takové nádobí nese značku KOLIMAX. Tento český výrobce dodává vysoce kvalitní nádobí s vynikajícími užitnými vlastnostmi a skvělým designem, které vyniká dlouhou životností. I když firma existuje od roku 2000, tradice výroby kovového a smaltovaného nádobí, na kterou navazuje, sahá až do 19. století.

Pod značkou KOLIMAX najdete nerezové nádobí, pánve, nádobí s nepřilnavým povrchem i tlakové hrnce. Jednotlivé druhy nádobí si lze objednat jednotlivě, ale také v sadách, které obsahují až 12 dílů. Jedná se o hrnce, kastroly, rendlíky a poklice na ně. Nádobí značky KOLIMAX má keramický povrch GRANITEC od švýcarské společnosti ILAG. U jiných výrobků je povrch nerezový od stejného dodavatele a bez obsahu PFOA, nebo mramorový MRAMORA. Poklice jsou skleněné, vyrábějí se z bezpečnostního temperovaného skla, takže lze jednoduše kontrolovat proces vaření, aniž by bylo nutné pokličku zvedat.

U každého výrobku je uvedeno, zda se hodí na indukční, plynové, elektrické nebo sklokeramické sporáky a jak ho nejlépe udržovat a zda ho lze mýt v myčce nádobí. Jednotlivé výrobky lze používat také v troubě. Podle toho, z čeho jsou vyrobeny jednotlivé rukojeti, vydrží teplotu do 150° C, do 200° C, nebo dokonce do 300 °C.
Značka KOLIMAX se vyrábí rovněž tlakové hrnce BIOMAX s BIO ventilem, v kterých uvaříte nejen zdravě, ale i úsporně. Mají totiž sendvičová dna, která spoří energii potřebnou pro přípravu jídel. Výrobce za kvalitu tlakových hrnců ručí natolik, že na ně poskytuje prodlouženou pětiletou záruku.

Informace

Copyright © 2014 - 2021 Jaknakupovat.cz