Půjčovna užitkových vozidel

Půjčovna užitkových vozidel

Pokud jste z Prahy a blízkého okolí a potřebujete jednorázově nějaké užitkové vozidlo, je nejlepší volbou využít služeb společnosti Fibo Trading s.r.o. se sídlem v Praze - Lahovicích. Firma zde vlastní a provozuje moderní vozovou centrálu včetně servisního zázemí a nabízí rozsáhlý vozový park.

Půjčovna užitkových vozů Praha je určena pro zájemce z řad soukromých osob i firem, kterým se nevyplatí vlastnit dodávku nebo mikrobus. Půjčovna dodávek a dalších užitkových vozidel je výhodná zejména proto, že se nemusíte starat o údržbu a servis, sledovat termíny servisních prohlídek, platit povinné ručení případně havarijní pojištění a další věci, které za vás vyřídí půjčovna dodávek Praha.

Vám stačí objednat si vybrané vozidlo prostřednictvím e-mailu nebo telefonu, technici vám je přistaví na objednaný čas, před tím jej prohlédnou, aby bylo v perfektním technickém stavu a pokud byste cestovali do ciziny zajistí i příslušnou dálniční známku. Při přejímce vozidla předložíte pouze občanský a řidičský průkaz, podnikatelé živnostenský list.

Nemusíte mít obavy z řízení, pokud s daným vozem nemáte žádné zkušenosti. Předávající technik s vámi probere parametry vozu, jeho ovládací prvky a sami si můžete nejprve vozidlo vyzkoušet, než vyjedete do pražského dopravního ruchu.

Do dalších nadstandardních služeb, které půjčovna malých dodávek Praha nabízí, patří poskytnutí různých doplňků, jako jsou upínací prvky přepravovaného zboží, dětské autosedačky do minibusů, střešní boxy na cestu do zahraničí nebo v zimě za lyžováním. Půjčovna mikrobusů Praha slouží i rodinám s dětmi, které si tak mohou vyjet i na zahraniční dovolenou, nebo kempovat doma někde u rybníku.

Půjčovna minibusů Praha disponuje širokým vozovým parkem předních světových značek, ze kterého si může každý vybrat vozidlo, odpovídající jeho představám a potřebám. Všechna vozidla jsou udržována stále v dokonalém technickém stavu, takže váš požadavek bude vyřízen ihned a bez zbytečného čekání i v případě zcela nenadálé potřeby přepravit materiál, zboží nebo osoby.

 

Informace

Copyright © 2014 - 2021 Jaknakupovat.cz