Cestování

Čelovka na běhání vás může provázet v každé roční době

celovka-na-behani-vas-muze-provazet-v-kazde-rocni-dobeV dnešním světě se o zdravém životním stylu mluví stále více a je jasné, že k životosprávě by se měl přidat i pravidelný pohyb. Kromě rotopedů a posilování se hovoří hlavně o běhu, což je pohyb, při kterém spálíte až nečekaně velké množství kalorií. A co k němu potřebujeme?

čelovka

Číst dál: Čelovka na běhání vás může provázet v každé roční době

Potěšte smysly v nejlepším Spa a Wellness hotelu 2017 Zlínského kraje

Alexandria-bazén

Wellness hotel Alexandria**** získal pátý titul Czech Hotel Awards v kategorii nejlepší Spa & Wellness hotelů ve Zlínském kraji. Letošní produkt „Víkend pro single cestovatele v hotelu Alexandria" byl oceněn Centrálou cestovního ruchu Východní Moravy jako HIT sezóny pro rok 2017.

wellness hotel, odpočinek, lázně, Luhačovice

Číst dál: Potěšte smysly v nejlepším Spa a Wellness hotelu 2017 Zlínského kraje

Levné letenky pro exotickou dovolenou

Levné letenky pro exotickou dovolenou

Většina z nás se těší na zaslouženou dovolenou. Odhodíme starosti všedního dne a relaxujeme. Každý si místo pro odpočinek volí podle svých představ a možností. Ale i pobyt v exotických destinacích nemusí být nedostupný.

Číst dál: Levné letenky pro exotickou dovolenou

Taktická zařízení na trhu

odolný tablet

Dříve sloužila taktická zařízení pouze pro obranné složky, jako je armáda či policie. V dnešní době se však hranice mezi těmito složkami smazala a plno produktů dříve určených pro speciální účely slouží i v komerčních sektoru nebo pro osobní použití. 

Číst dál: Taktická zařízení na trhu

Jurský svět nejen na plátně

Jurský svět

Fascinují vás gigantičtí ještěři, kteří dominovali naší zemi po více než 134 milionů let v období druhohor? To jistě patříte k příznivcům filmové kultovní série Jurský park, jejíž čtvrté pokračování, Jurský svět, právě přichází do českých kin. Pro ty nejmenší příznivce dinosaurů připravilo Cinema City speciální expozice v kinech.

Číst dál: Jurský svět nejen na plátně

Půjčovna užitkových vozidel

Půjčovna užitkových vozidel

Pokud jste z Prahy a blízkého okolí a potřebujete jednorázově nějaké užitkové vozidlo, je nejlepší volbou využít služeb společnosti Fibo Trading s.r.o. se sídlem v Praze - Lahovicích. Firma zde vlastní a provozuje moderní vozovou centrálu včetně servisního zázemí a nabízí rozsáhlý vozový park.

Číst dál: Půjčovna užitkových vozidel

Nejvíce se prodávají letenky do mimoevropských destinací

Maledivy

Češi dávají stále častěji přednost mimoevropským destinacím. Důvodem jsou zejména nízké ceny dálkových letů, které neovlivnila slábnoucí koruna. Zájem o tradičně oblíbená evropská města však klesá a turisté dávají přednost méně okoukaným metropolím. 

Číst dál: Nejvíce se prodávají letenky do mimoevropských destinací

Informace

Copyright © 2014 - 2021 Jaknakupovat.cz