Levné letenky pro exotickou dovolenou

Levné letenky pro exotickou dovolenou

Většina z nás se těší na zaslouženou dovolenou. Odhodíme starosti všedního dne a relaxujeme. Každý si místo pro odpočinek volí podle svých představ a možností. Ale i pobyt v exotických destinacích nemusí být nedostupný.


Dnes v době internetu je řada variant, jak se za dobrou cenu přepravíte třeba i na druhý konec světa. Například Miami na Floridě. Jestliže použijete spolehlivý server, který vám jednoduchým kliknutím myši vyhledá z bezpočet možností leteckých společností levnou letenku a pro vás vhodný let, jistě to stojí za to.

 

Kdo by se nechtěl do Miami podívat? Město, které je ekonomickým a kulturním centrem Floridy na břehu Atlantického oceánu, láká každoročně turisty z celého světa. Jsou tu překrásné pláže, nádherné moře a kokosové palmy lemující pobřeží. Ideální místo pro koupání, potápění a rybolov. Překvapí vás i rozmanitá architektura. Architektura stylu Art Deco, která je známá z meziválečného období i u nás, tu konkuruje moderním budovám.

Letovisko Miami Beach má pláže asi v délce 20 km. Moře čisté, je tu řada atrakcí pro turisty a město je známé svým nočním životem, nudit se nebudete. Miami Beach je považováno za jedno z center módního návrhářství a to je atraktivní informace pro ženy.

Oblíbeným turistickým místem je Národní park Everglades. Z Miami se sem dostanete po mezistátní silnici, autobusem nebo letadlem. Lidé sem jezdí kvůli flóře a fauně. Žijí tu aligátoři, američtí krokodýli, vodní ptáci, želvy, vačice a mnoho dalších zvířecích druhů. Protéká zde řeka Pahayokee, která tvoří hlavně mokřady. Její šířka je v některých místech až 80 km. Park byl vyhlášen světovým dědictvím UNESCO.

Pokud jste příznivci potápění a rybaření, nadchne vás řada ostrůvků Florida Keys na jihozápadě od Miami. Průzračně modrá voda, tropické podnebí. Na největší z ostrovů Key West vede starý Flaglerův železniční most přes řadu ostrůvků na visutých pilotech. I milovníci železnice si tedy příjdou na své.

Návštěva Miami pro vás nemusí být nesplnitelným snem. Řada leteckých společností nabízí levné letenky. Je dobré této možnosti využít a pak už stačí jen zabalit zavazadlo s fotoaparátem a vydat se na exotickou dovolenou.

Informace

Copyright © 2014 - 2021 Jaknakupovat.cz