Potěšte smysly v nejlepším Spa a Wellness hotelu 2017 Zlínského kraje

Alexandria-bazén

Wellness hotel Alexandria**** získal pátý titul Czech Hotel Awards v kategorii nejlepší Spa & Wellness hotelů ve Zlínském kraji. Letošní produkt „Víkend pro single cestovatele v hotelu Alexandria" byl oceněn Centrálou cestovního ruchu Východní Moravy jako HIT sezóny pro rok 2017.

"Vyhlášení výsledků soutěže je jednou nejdůležitějších hotelových událostí roku. Velmi si vážíme přízeň veřejnosti, která svým hlasováním již popáté potvrdila naše výsadní postavení mezi wellness hotely v celém Zlínském kraji. Ocenění jsou výsledkem naší cesty za důslednou kvalitou a inovacemi. Hlavní část klientely hotelu Alexandria tvoří hosté z ČR, kteří se k nám opakovaně rádi vracejí. Máme však i stabilizovanou zahraniční klientelu. Alexandria je velmi oblíbená mezi Slováky, především na prodloužené víkendové pobyty. Oblíbili si ji i Rakušané a Izraelci. Doufáme, že vedoucí pozici obhájíme i v následujících letech a že nám hosté při hlasováních zůstanou věrní," řekla Ing. Miloslava Fialová, ředitelka hotelu.

Prvorepublikový šarm a moderní lázeňské procedury

Luxusní ALEXANDRIA**** Spa & Wellness hotel byl otevřen v roce 1939. Stavitelem a původním majitelem byl Ing. Alexander Lozovský, jedna z nejvýznamnějších osobností českého a slovenského stavebnictví 30. a 40. let minulého století. Svůj Luhačovický hotel pojal v duchu světových kosmopolitních letovisek jako rozlehlou romantickou stavbu s antickými prvky.

Hlavním lákadlem hotelu je široká škála zážitkových a originálních procedur na regeneraci těla i duše a pro péči o zdraví přírodní uhličité koupele ve zdejší jedinečné léčivé vodě. Je v něm bazén, whirlpool, Kneippův chodník, čtyři parní lázně s různými teplotami (parní, bylinková, solná a laconium), finská sauna, relaxační vyhřívané lavice a odpočinkové zóny. V hlavní budově hotelu se nachází původní Francouzská restauraci s gurmánskými specialitami, které potěší nejnáročnější jazýčky, tak i noční klub, který neodmyslitelně patří k historii tohoto slavného hotelu.

Více informací naleznete na: www.HotelAlexandria.cz , www.lazneluhacovice.cz

Související články:

Relaxujte a načerpejte novou energii ve wellness centru hotelu Alexandria****

Luhačovickou kolonádu rozezní operní divy i Hudba Hradní stráže a Policie ČR

Relaxujte a bavte se v Lázních Luhačovice!

Za regenerací těla i mysli? Jedině do Lázně Luhačovice

Napijte se luhačovických minerálních pramenů z nového unikátního pohárku Nectarium

Užívejte si v Luhačovicích krásné přírody, aktivního odpočinku i starořecké wellness

wellness hotel, odpočinek, lázně, Luhačovice

Informace

Copyright © 2014 - 2021 Jaknakupovat.cz