Těsnění pro veterány

Stará vozidla, která řadíme mezi veterány, jsou ukázkou zručnosti a umu výrobců automobilů či motocyklů před mnoha desítkami let. Pokud je pro někoho koníčkem péče o veterána, je to nejen jeho potěšením, ale i záslužnou činností. Uchovat historická vozidla v pojízdném stavu je radost, ale mnohdy i starost

Zejména pokud majitel nemůže sehnat nějaké netypické těsnění pro veterány. Pokud se někdo dostane do podobných obtíží, určitě mu pomyslný trn z paty vytrhne firma Kalina industries s.r.o., sídlící v průmyslové zóně Zlín-Příluky. Před 20 lety začala společnost s výrobou automobilových těsnění a dnes je provoz rozdělen na lisovnu kovů, konstrukci s nástrojárnou, vyřezávání na plotrech a vodním paprskem, sekací dílnu a zakázkovou dílnu. Jakékoliv těsnění si můžete zakoupit přímo ve firemní prodejně nebo prostřednictvím její zásilkové služby.

Výroba těsnění pro veterány je stejně jako pro ostatní automobilová těsnění zmodernizovaná zejména díky nejnovější technologii, kterou představuje zejména vodní paprsek. Tato metoda umožňuje výrobu těsnění na všechny typy osobních a nákladních automobilů, traktorů, motocyklů, veteránů a všech autoagregátů. Těsnění se prodávají jednotlivě i v celých sadách například pro autoservisy. Mezi výrobky firmy patří i průmyslová těsnění, což jsou přírubová těsnění pro šroubení, nejrůznější plochá a tvarová těsnění, stejně tak výlisky, výseky, výstřihy, těsnící pásy, vymezovací podložky nebo těsnící kroužky. Technologie řezání vodním paprskem strojem firmy Flow dokáže řezat materiály síly od 0,1 do 150 mm a o maximálním rozměru polotovaru 2000x300 mm.

Těsnění pro veterány vyrábí firma Kalina podle vlastních vzorů, nebo majitelem veterána zaslaných podkladů v podobě nákresu, otisku či původního i poškozeného těsnění. Při písemném kontaktu je důležité sdělení telefonického a e-mailového kontaktu. Na přání zákazníka lze vyrobit i těsnění pro veterány oboustranně opláštěné měděným plechem či jiné atypické druhy těsnění. Pro pracovníky firmy je výroba těsnění a renovace veteránů koníčkem, takže můžete využít jejich zkušeností a ochoty pokud si nejste jisti, jaké těsnění a z jakého materiálu zvolit. Určitě vám poradí a doporučí těsnění, které bude vám i vašemu "historickému miláčkovi" sloužit ke spokojenosti.

Informace

Copyright © 2014 - 2021 Jaknakupovat.cz