AKCEHNED.CZ - nakupování s přehledem

geoshopping, akcehned.cz

Říká se, že čas jsou peníze. Při nakupování to platí dvojnásob. Kolik času trávíme jen hledáním vhodných cen a slevových akcí.

Řada letáků ve schránkách - ty jdou alespoň do sběru papíru. Maily se slevovými vouchery nám zahlcují poštu na počítači. Procházíme jednotlivé obchody, mnohdy ceny neodpovídají tomu co bylo v prospektech uvedeno a my máme po zbytek dne zkaženou náladu.

 

Oblíbeným trendem nakupování se stal v zahraničí geoshopping. Je to v podstatě vyhledávání obchodů, výhodných cen, koncertů, zábavných akcí a mnoho dalšího přes chytré mobily, tzv. smartphony. Ušetříte čas, peníze a vyhnete se i nepříjemným situacím pokud se nevyznáte ve městě, kde se právě nacházíte.

V České republice je první vlaštovkou v tomto odvětví mobilní aplikace AKCEHNED.CZ. Zjistíte, že je velmi praktickým pomocníkem. Vlastníte-li chytrý telefon s operačním systémem Android nebo iOS, stačí si jen stáhnout aplikaci, která je zdarma. Pomocí GPS mobil zaznamená vaši polohu a vy si za pomoci jednoduchého ovládání vyhledáte to, co potřebujete. Ti, kteří milují pořizování nových věcí, si jistě příjdou na své. Výhodné nabídky, sortiment obchodů, akční bonusy – vše máte najednou u sebe ve svém mobilu

V sobotu dopoledne je například nutné pořídit dárek, na který jste zapomněli. Váš smartphon vám vyhledá prodejny, produkty, jejich cenu, případné slevy a ještě vás za pomoci Google Maps dovede před obchod, který jste si vybrali. Není to úžasné? A pokud se nalézáte v místech, kde jste ještě nebyli a nemůžete se rozhodnout, kam jít, kde se najíst, kde nakoupit – telefon, který máte u sebe vás navigací přivede přímo tam, kde mají například výhodné denní menu, nebo specializovanou prodejnu s lahůdkami. A nezabloudíte. Hudební koncerty, divadlo, filmová představení – vše tu lze nalézt.
Vítaným bonusem je i vyhledávání kulturních památek a přírodních zajímavostí v daném regionu. Při rodinných výletech proto aplikaci AKCEHNED.CZ jistě oceníte.
Verze ZDARMA pro Android zde a pro iOS zde.

Informace

Copyright © 2014 - 2021 Jaknakupovat.cz