ADVANSAFIX je autosedačka bez kompromisů

ADVANSAFIX, novinka od společnosti Britax Römer bez kompromisů. Když nám děti rostou jako z vody, není nutné si lámat hlavu s pořízením další autosedačky.

Díky tomuto zádržnému systému, který je určen dětem od batolícího věku až do dospívání, bude po starostech. Tato sedačka patřící do skupiny 1-2-3 s možností ukotvení ISOFIX a 5ti bodovým bezpečnostním pásem, je zárukou kvality a především bezpečné a pohodlné jízdy.

„Nová autosedačka ADVANSAFIX je důkazem, že vývoj zádržných systémů jde neustále dopředu. Přední výrobce autosedaček, společnost Britax Römer, přináší na trh novinku, která do rodin přináší výrobek, který pamatuje na jejich děti po všech stránkách, a tak se rodiče nemusí bát, že brzy ze stávajícího zádržného systému zkrátka vyrostou," říká Lukáš Fiala, manažer nákupu společnosti Baby Direkt, s.r.o. „Autosedačka ADVANSAFIX je důmyslně navrženým a zcela bezpečným zádržným systémem, který se dokonale přizpůsobí všem dětem," dodává Lukáš Fiala.

Česká rodinná společnost Baby Direkt, specializující se na prodej kompletního sortimentu pro děti, nabízí novinku od společnosti BRITAX RÖMER. Autosedačka Römer ADVANSAFIX vyniká vysokou kvalitou a dobře poslouží od batolícího věku až do začátku dospívání, protože je určena dětem od 9 až do 36 kg. Tento model úspěšně prošel testem převrácení vozidla pro rok 2014, který musí nově splňovat všechny autosedačky na základě posledních novel, které provedla Evropská hospodářská komise OSN. Autosedačky se testují v modelových situacích, kdy dojde k převrácení, bočnímu nárazu či nárazu s otočením vozidla. Právě 5ti bodové pásy v těchto situacích udržují dítě bezpečně usazené v ochranné autosedačce a zabrání tak jeho vypadnutí. Römer ADVANSAFIX je unikátní v tom, že umožňuje tyto pásy používat až do 25 kg váhy dítěte.

Dalším bezpečnostním systémem je Top-Tether. Jde o horní upevňovací popruh s jedinečným vzorem švů absorbující síly, které působí při nehodě. V kombinaci se systémem ISOFIX a bezpečnostním pásem omezuje rotační pohyb sedačky. Sedačka je dále vybavena režimem ISOFIT +. Hluboké a měkce polstrované bočnice zajišťují v rámci celé sedačky pohodlnou a optimální ochranu proti bočnímu nárazu. Stejně tak výkonné ramenní opěrky omezují pohyb dítěte dopředu a také energii, která vznikne v případě nehody. Výškově nastavitelná hlavová opěrka a pás se snadným nastavením jednou rukou umožňují přizpůsobit se dětem a stále tak zajišťují správnou pozici umístění pásu přes ramenai pánev malých cestovatelů. Komfortní jízdu zaručuje měkce polstrovaný potah i břišní polštářek pro větší pohodlí. Römer ADVANSAFIX je správnou volbou pro ty, co chtějí svým dětem dopřát pohodlnou a především bezpečnou jízdu za všech okolností po dlouhý čas jejich růstu.

Informace

Copyright © 2014 - 2021 Jaknakupovat.cz