Civilizační choroby, homocystein, aloe Vera.

Je - levnější, starat se o své zdraví, když jsme zdraví, než hledat zdraví, až budeme nemocní.

Je to velmi zajímavé. Například. Živnostník, 45 let, lehce sportující, běžný krevní obraz téměř bezchybný, a homocystein 19,9. Bezpečná hranice je 9.
Co se bude dít dál? Tak velké množství homocysteinu znamená budoucí potíže. Homocystein je kyselina. Jde tedy o překyselení organizmu. Lidské tělo má zájem udržovat neutrální stav. Tedy PH cca 7,4. Pokud člověk nejí dost zásaditých potravin, začne si tělo brát látky například z kostí. A pak propukne osteoporóza. Nebo začne zadržovat vodu v těle. A tím začne budoucí pacient přibírat.

Tedy, sledování homocysteinu znamená prevenci. Vysledovat nemoc, dříve než propukne. Nejde o běžné lékárenství, které se spíše snaží potlačit příznaky, než vůbec vyléčit nemoc a již vůbec ne hledat příčinu nemoci.

Jak se líčí, tedy snižuje homocystein? Vitamíny řady B + Aloe Vera. Aloe Vera je velmi zajímavá věc. Třeba na atopický ekzém je potřeba větších dávek. Tak aby se jako by vykolejený vůz dostal zpět na kolej. Opravdu jde o velký impulz do organizmu. "Ale funguje to i na těžší případy atopického ekzému, nebo lupenky", říkal MUDr. Erben, na základě svých zkušeností.

Aloe Vera se například používá i jako Spray 1. pomoci. Umí třídit buňky, například u řezných poranění. Umí rozlišit, které buňky jsou natolik poškozené, že je nechá umřít a které zachrání. U řezných poranění se nakonec vyléčí poranění bez jizvy. U spálenin se zkracuje doba léčení o třetinu.

Kde vzít vitamíny, minerály, enzymy? Velmi levný zdroj jsou čerstvé zeleninové a ovocné šťávy, mladý ječmen, chlorela. Zelenina z vlastní zahrádky je zpravidla několikanásobně lepší, než supermarketová. Supermarketová je ovšem lepší, než žádná. Ono i na balkonu panelového domu lze vypěstovat 100 kg zeleniny. Možnosti tedy jsou. Zvláště se začínajícím jarem.

Aloe Vera je 3,5 x účinnější jako prevence proti chřipce, než očkování proti chřipce. U nás ovšem takovou kvalitu nevypěstujete. Pěstuje se zpravidla v Mexiku. Je tam plno slunce. V Čr ani Sukulenty nemohou mít tolik omamných látek. Zpracovává se zpravidla ve Švýcarsku. Odloučí tím negativní látky z listů. Těžko tak Aloe Vera můžete vypěstovat a odšťavnit doma. Známý daňový poradce užívá Aloe Vera od roku 1994. Loni na podzim užívání přerušil a dostal zápal plic.

Říká se: „ Zdraví je 80 % potravin a 20 % pohybu." Já s tím souhlasím, znám mnoho nemocných, i vrcholových sportovců.

Je mnohem levnější starat se o své zdraví, než léčit nemoci.

Autor: Ing. Pavel Sýkora
Zdroj: www.masterenergy.cz

Související články:
Dotace na novostavby až 640 000,- Kč
Jak vypěstovat 2000 rajčat na 1 m2
Fytochemikálie
Akvaponický skleník
Teplá voda denně zdarma, celoročně

 

Informace

Copyright © 2014 - 2021 Jaknakupovat.cz