Bydlení

Online nákupy náhradních dílů a uhlíků pro ruční elektrické nářadí

nářadí

Do oblasti online nabídek se přesouvá stále větší množství specoalizovaných záležitostí, včetně nejrůznějších strojů, zařízení a nářadí, výjimku netvoří ani speciální vybavení pro svařování. Nejedná se však jen svářečky ale i o další elektrické ruční nářadí, spotřební materiál a náhradní díly.

elektrické nářadí, ruční elektrické nářadí

Číst dál: Online nákupy náhradních dílů a uhlíků pro ruční elektrické nářadí

Hřbitovní doplňky

Pohřeb žehem je dnes stále častějším způsobem posledního rozloučení. K uložení schránky s popelem zesnulého slouží hřbitovní urny, případně urnové obaly. Ty se vyrábějí z různých materiálů a zdobí se různými technikami, jako je například pískování a gravírování. Výběr je velmi široký – od nejlevnějších plastových v ceně několika set korun až po kamenné, které stojí až několik tisíc korun.

hřbitovní doplňky

Číst dál: Hřbitovní doplňky

Realitní trh zamrzne, zlevní jen předražený „luxus“

realitni-trh-zamrzne-zlevni-jen-predrazeny-luxus

Přerušený kontakt klientů s makléři, nemožnost podepisovat osobně rezervační a kupní smlouvy, konec prohlídek bytů. Přísná opatření v souvislosti s celosvětovou pandemií koronaviru zásadně dopadají také na realitní trh. Dá se očekávat, že prodeje nových bytů v nejbližších týdnech zcela zamrznou a je jen otázkou času, jak dlouho bude toto období trvat. Kdo by však čekal, že nemovitosti zlevní, ten bude zklamaný.

realitky

Číst dál: Realitní trh zamrzne, zlevní jen předražený „luxus“

Informace

Copyright © 2014 - 2021 Jaknakupovat.cz