Bydlení

Ozdobte si domov vlastními fotografiemi

fotografie

Nemusíte patřit mezi odborníky na moderní interiérový design, abyste si už stačili povšimnout, že se do módy vrací minimalismus a nekomplikovanost. Lidé totiž znovuobjevují, že i v jednoduchosti lze najít skutečnou krásu. Nástěnné dekorace, jako například obrazy či fotografie, jsou nedílnou součástí výzdoby lidských příbytků už po dlouhá staletí.

Číst dál: Ozdobte si domov vlastními fotografiemi

Online nákupy náhradních dílů a uhlíků pro ruční elektrické nářadí

nářadí

Do oblasti online nabídek se přesouvá stále větší množství specoalizovaných záležitostí, včetně nejrůznějších strojů, zařízení a nářadí, výjimku netvoří ani speciální vybavení pro svařování. Nejedná se však jen svářečky ale i o další elektrické ruční nářadí, spotřební materiál a náhradní díly.

elektrické nářadí, ruční elektrické nářadí

Číst dál: Online nákupy náhradních dílů a uhlíků pro ruční elektrické nářadí

Hřbitovní doplňky

Pohřeb žehem je dnes stále častějším způsobem posledního rozloučení. K uložení schránky s popelem zesnulého slouží hřbitovní urny, případně urnové obaly. Ty se vyrábějí z různých materiálů a zdobí se různými technikami, jako je například pískování a gravírování. Výběr je velmi široký – od nejlevnějších plastových v ceně několika set korun až po kamenné, které stojí až několik tisíc korun.

hřbitovní doplňky

Číst dál: Hřbitovní doplňky

Informace

Copyright © 2014 - 2021 Jaknakupovat.cz