Bydlení

Zásadní propad zájmu o hypotéky

hypotéky

Se sny o vlastním bydlení se musí rozloučit stále vice lidí. Jasně to vyplývá z vývoje hypotečního trhu, který letos zásadně propadl. Zájem o hypoteční financování klesá s tím, jak hypotéky zdražují. Podle aktuálních dat Hypomonitoru České bankovní asociace (ČBA) vzrostla úroková sazba u skutečně nových hypoték bez refinancování v srpnu na 5,8 procenta z červencových 5,4 procenta. Hypotéky tak nepřetržitě zdražují už rok a půl. Ještě loni v srpnu přitom byla úroková sazba podle ČBA Hypomonitoru 2,3 procenta. Nabídkové sazby se podle ČBA pohybují v rozmezí šesti až sedmi procent v závislosti na konkrétních parametrech hypotéky.

Číst dál: Zásadní propad zájmu o hypotéky

Kvalitní nádobí KOLIMAX

KOLIMAX

Ať už vaříte jako profesionál, denně nebo jenom občas, potřebujete skutečně kvalitní nádobí. Moderní technologie pronikají stále více i do výroby nádobí, aby nám vaření usnadnily. Nepřilnavé povrchy a kvalitní materiály nám pomáhají, abychom nic nepřipálili. Investovat do kvalitního nádobí se rozhodně vyplatí. A právě takové nádobí nese značku KOLIMAX. Tento český výrobce dodává vysoce kvalitní nádobí s vynikajícími užitnými vlastnostmi a skvělým designem, které vyniká dlouhou životností. I když firma existuje od roku 2000, tradice výroby kovového a smaltovaného nádobí, na kterou navazuje, sahá až do 19. století.

Číst dál: Kvalitní nádobí KOLIMAX

Plot chrání vaše soukromí i bezpečí

plot

Někomu by se mohlo zdát, že plot zloděje neodradí. Samozřejmě, asi neexistuje na světě plot, který by někdo nepřelezl. Nicméně, proč chodit někam, kde plot je, když je pořád dost nemovitostí, které žádný plot nemají? Chrání i vaše soukromí, protože proč by se měla zrovna vaše kočka potkat se sousedovým psem, když tomu plot může zabránit. Stačí si jen vybrat ten správný.

Číst dál: Plot chrání vaše soukromí i bezpečí

Ozdobte si domov vlastními fotografiemi

fotografie

Nemusíte patřit mezi odborníky na moderní interiérový design, abyste si už stačili povšimnout, že se do módy vrací minimalismus a nekomplikovanost. Lidé totiž znovuobjevují, že i v jednoduchosti lze najít skutečnou krásu. Nástěnné dekorace, jako například obrazy či fotografie, jsou nedílnou součástí výzdoby lidských příbytků už po dlouhá staletí.

Číst dál: Ozdobte si domov vlastními fotografiemi

Online nákupy náhradních dílů a uhlíků pro ruční elektrické nářadí

nářadí

Do oblasti online nabídek se přesouvá stále větší množství specoalizovaných záležitostí, včetně nejrůznějších strojů, zařízení a nářadí, výjimku netvoří ani speciální vybavení pro svařování. Nejedná se však jen svářečky ale i o další elektrické ruční nářadí, spotřební materiál a náhradní díly.

elektrické nářadí, ruční elektrické nářadí

Číst dál: Online nákupy náhradních dílů a uhlíků pro ruční elektrické nářadí

Informace

Copyright © 2014 - 2021 Jaknakupovat.cz