Vyberte si správnou matraci

Vyberte si správnou matraci

Matrace je důležitá pro správný odpočinek a spánek. Také každé ráno máte problém vstát z postele? Cítíte se po spánku unavení, bez energie? Bolí vás záda z vaší postele? Pokud jste na vše odpověděli ano, pak je jistě vhodné přemýšlet o koupě nové postele.

Nechcete-li si pořizovat celou novou postel, je vhodné vyměnit přinejmenším rošt a hlavně matraci. Ta má totiž na záda, jejich bolest a na správný a zdravý spánek velký vliv. Jenže z toho velkého množství nejrůznějších matrací je těžké vybrat. Doporučujeme matrace Regina 1+1, matrace Fantasy 1+1 a matrace Horse Active 1+1.

Matrace Regina 1+1

Tato matrace na sobě má vrstvu pojené PUR pěny, páteř se díky ní nekřiví, spí se na ní velmi dobře. Bolesti zad se nedostavují, už po měsíci spánku lze poznat ústup bolesti zad. Pět anatomických zón zajišťuje komfortní spánek. Matrace je vhodná pro ty, kteří mají rádi tužší matrace, tuhost je 3 a 3,5. Potahy na matraci jsou antialergenní, lze je prát. Spánek na matraci je pohodlný, bezbolestný. Po spánku na matraci je člověk odpočatý, svěží. Doporučujeme matrace Regina 1+1!

Matrace fantasy 1+1

Tyto matrace ocení ti, kteří mají rádi středně tvrdé matrace, tuhost jedné strany je 2,5 a tuhost druhé je 3,5. Při výrobě se využívá viscoelastická pěna, ta velmi dobře reaguje na teplo a na tlak. Přizpůsobuje se přirozenému zakřivení zad, záda díky tomu nebolí ani nejsou v nepřirozené poloze. Pět anatomických zón dodává matraci příjemný odpočinek. Potahy jsou antialergenní, pratelné. Bolesti zad odeznívají, z postele se vstává mnohem lépe, cítíte se odpočatější, máte více energie. Za nás doporučujeme matrace Fantasy 1+1!

Matrace Horse Active 1+1

Tato matrace je ideální zejména pro ty, kteří žijí aktivním životem a během spánku potřebují „dobít baterky", aby se zase další den mohli vrhnout do kolotoče aktivit. Tuhost matrace je z jedné strany 3 a z druhé 3,5, vhodná pro ty, kteří mají rádi středně tvrdé matrace. Záda z matrace nebolí, spí se na ní opravdu skvěle, odpočinete si a načerpáte síly. Je vyrobena z velmi kvalitních materiálů a pravých koňských žíní. My doporučujeme matrace Horse Active 1+1.

 

Informace

Copyright © 2014 - 2021 Jaknakupovat.cz