Nová generace plynových kondenzačních kotlů

Nová generace plynových kotlů

Vyspělejší technologie nemusí být vždy složitější a dražší. Právě naopak. Mají vyšší účinnost, mnohem vyšší spolehlivost, "zjednodušenou konstrukci" a příznivou cenu díky hromadné výrobě. 

Nová generace plynových kotlů

Nová generace plynových kotlů se tedy vyznačuje vyspělou - zjednodušenou konstrukcí a vyšší účinností. Jak toho ale kotle dosahují? Novým speciálním patentovaným velkoprůměrovým měděným trubkovým výměníkem, zalisovaným do hliníku a se zárukou 10 let.

Výhody

To je obrovská výhoda. Kdo zná plynové kotle, ví, jaké jsou nevýhody nerezových výměníků. Zanášejí se a obtížně se čistí, pokud vůbec jdou vyčistit. Výměna výměníku není levná.Kotle tedy lze snadno instalovat i do starých otopných soustav bez rizika ucpání výměníku.

Další výhodou je, že kotle nemají třícestný přepínací ventil na teplou vodu. Další zdroj poruch. Naopak, ohřev teplé vody, opět v měděném trubkovém výměníku, je nezávislý na topení. Praskne - li vám radiátor, nezůstanete bez teplé vody. Ohřev teplé vody lze nastavit pod kondenzace. Kotel lze doplnit 40 litrů bojlerem.

Další výhodou je malá náročnost na místo. Kotle se často dávají do koupelen, nebo bytů. To ocení zejména senioři, nemusí chodit do sklepa.

Regulace

Regulace je příjemná, může být přes internet. Opravdu, servisní jednoduchost a spolehlivost kotlů má prověřeno můj dobrý známý během 4 let na téměř stovce instalací. Vyspělejší výrobky tedy mohou být jednodušší, spolehlivější, s vyšší účinností a příznivou cenou. 

Autor: Ing. Pavel Sýkora
Zdroj: www.masterenergy.cz 

Informace

Copyright © 2014 - 2021 Jaknakupovat.cz