Pro celkový vzhled domu je důležitá upravená fasáda. Sladěná barevně i vzhledově pak neruší výsledný dojem a „lahodí oku". Dobré zhotovení skryje drobné nedostatky a vyzdvihne klady celé stavby.

Kvalitně a odborně provedená fasáda není zadarmo. Náklady spojené s těmito stavebními úpravami jsou značné. A pokud chcete změnit vzhled svého domu k nepoznání, řešením mohou být venkovní plastové obklady Brick Style a Stone, s imitací přírodních materiálů. Jsou vyrobeny z polypropylenu. Výhodou tohoto způsobu obložení je snadná montáž, velmi příznivá cena a v kombinaci s tepelnou izolací uspoříte až 50% nákladů za vytápění.

Plastové obklady Brick Style a Stone mají dlouhou životnost, jsou mrazuvzdorné a odolné vůči špatným klimatickým podmínkám. Nemusíte se bát, že po obložení dům tkzv. „zadusíte", je vyřešeno i funkční odvětrávání vlhka ze zdi, která je pod obložením. Základem ukotvení jsou totiž dva navzájem kolmé rošty z latí. Spodní rošt je připevněn přímo na zeď a je v něm umístěna izolační vrstva. Druhý rošt izolaci přidržuje a vytváří komínový efekt pro odvětrávání. Na něm je pak připevněna samotná obkladová stěna.

Když obložíte celý dům nebo podezdívku, a použijete k tomu plastové obklady, můžete mít pěknou fasádu řadu let, je totiž umyvatelná a dobře se udržuje. I po letech pak vypadá váše „cihlová zeď" jako nová a sousedé mohou jen závidět.

Pokud potřebujete „vylepšit" interiér nebo rychle upravit stěnu, která je po odvlhčení nevzhledná, využijte plastové palubky z PVC. Jsou vyrobeny z komůrkových lamel systémem pero-drážka. Jejich montáž je opět velmi jednoduchá, jsou barevně stálé, omyvatelné a změní vám pokoj nebo schodiště k nepoznání. Můžete je použít s izolací opět pro venkovní obložení celého domu, zahradní chatky, podezdívky k pergole...

Plastové palubky z PVC a plastové obklady Brick Style a Stone si můžete objednat u firmy MADUS Company s.r.o.. V Ostrožské Nové Vsi, kde společnost sídlí, navštivte vzorkovou místnost a prohlédněte si veškerý sortiment. Na požádání vám MADUS zprostředkuje i odbornou montáž plastových obkladů.

Go to top