Mobilní klimatizace

Mobilní klimatizace

Pokud jste nuceni pobývat doma i v horkých letních dnech, nebo pracujete v kanceláři, obchodě či v jiném uzavřeném prostoru, určitě máte zkušenost s tím, že často nepomáhá ani účinné větrání.

Venkovní vzduch bývá často ještě teplejší, než uvnitř budovy. V takových případech vám pomůže jedině kvalitní a účinná klimatizace.

Nemusí to být hned napevno zabudovaná klimatizace, kvůli které byste museli provádět rozsáhlé stavební úpravy. Dnešní trh nabízí řadu typů mobilní klimatizace, které odvádějí horký vzduch z místnosti ven. Při výběru se největší pozornost věnuje jednak designu, ceně, ale také ostatním parametrům, z nichž nejdůležitější je co nejméně hlučný provoz a také co nejnižší hmotnost a malé rozměry, aby mobilní klimatizace nikde příliš nepřekážela. Všechna tato kritéria maximálně splňují mobilní klimatizace prodávané pod značkou Olimpia Splendid. Jedná se o italskou top značku klimatizací, které se vyznačují skvělým designem a velice tichým a úsporným chodem.

Široký výběr klimatizací

Vybírat si můžete z několika typů. Doporučit lze například mobilní klimatizace Dolce Clima nano, která patří ke klimatizačním přístrojům s minimální hmotností. Manipulace s ní je velice usnadněna díky bočním držákům. Dalšími přednostmi jsou automatický chod a možnost nastavení ventilátoru na tři základní módy, díky čemuž je v místnosti vždy ideální teplota. Navíc se klimatizace automaticky sama zapne po dočasném výpadku elektrického proudu, a to v posledně nastaveném provozním módu.

Využívat můžete také multifunkční dálkové ovládání a 12-ti hodinový časovač. K nejprodávanějším patří také výkonná mobilní klimatizace STAC 12 CPA/C, což je produkt japonské značky Sakura. Klimatizace je vhodná do menších místností, disponuje samostatným odvlhčovacím módem a automatickým výparníkem, takže nemusíte nic vylévat.

Do menších prostor, kde je neustálý provoz, který chod klimatizace ovšem nepřehluší, je také vhodná klimatizace DOLCEKLIMA Silent, která je o něco těžší a hlučnější než jiné přístroje.

 

Informace

Copyright © 2014 - 2021 Jaknakupovat.cz