Dokáže nahradit dřevostavba běžný dům?

Dokáže nahradit dřevostavba běžný dům

Pokud sledujete moderní trendy v bydlení, tak jste jistě již zaznamenali velký zájem o dřevostavby. Jedná se doslova o mánii, zatímco dříve bylo v českých luzích a hájích zvykem, že se staví klasické zděné domy, nyní už je hromadně nahrazují výhodnější a úspornější dřevostavby.

Dřevostavby jsou naprosto úchvatné, jejich základ tvoří materiál, který je člověku nejbližší a sice dřevo. Konkrétně jde o KVH hranoly, které tvoří konstrukci domu. Zbytek je z vysoce moderních materiálů, které se starají o pevnost a dokonalou tepelnou izolaci, jde například o desky FERMACELL, vnitřní izolaci ISOVER aj.

Průvodce dřevostavbou

Dřevostavby dokáží zaujmout po všech svých stránkách. Jednou z nich je rychlost výstavby. Věděli jste, že na českém trhu funguje specializovaná firma Dřevostavby-FlexiDomy s.r.o., která buduje luxusní dřevostavby na klíč již do 3 měsíců. Díky těmto firmám si lidé po celé České republice zvolí raději výhodnou dřevostavbu, než staromódní zděný dům z tvárnic.

U dřevostaveb není poznat, že jde o dřevostavby, jelikož dřevo tvoří hlavně vnitřek konstrukce. Katalog dřevostaveb na klíč vypadá doslova jako katalog snů, na každé straně je skvostný rodinný dům, případně menší bungalov. Stavba na klíč výrazně snížila pořizovací náklady. Jen si ten proces představte, vyberete si krásný dům z katalogu a do 3 měsíců vám před očima vyroste skvostná moderní dřevostavba, kam se můžete ihned nastěhovat i s početnou rodinou.

Dřevostavby jsou vysoce odolné s trvanlivé. Jsou také nehořlavé, takže se nemusíte ničeho obávat, jejich statická pevnost je dokonce větší, než u betonu nebo oceli. Jsou podstatně lehčí a prostornější, za více prostoru lze poděkovat štíhlejším obvodovým stěnám, jejichž izolace vám pomůže ušetřit značné náklady za vytápění. Chtěli byste dřevostavbu? Nic vám nebrání a to dokonce ani roční období, díky absenci mokrých procesů lze s výstavbou začít v jakémkoliv ročním období.

Dokáže nahradit dřevostavba běžný dům

 

Informace

Copyright © 2014 - 2021 Jaknakupovat.cz