Také vám babička s dědečkem říkají „ale prosím tě, já jsem ráda, že mám tebe a vnoučata, nic víc nepotřebuju". V takovém případě je velmi složité pro svého prarodiče vymyslet nějaké překvapení, ale možné to přece jen je.

 

Materialismus jim nic neříká

Také máte babičku a dědečka i maminku a tatínka, kteří by se dokázali rozdělit o poslední krajíc chleba a jsou vždy v rozpacích, když jim chcete finančně vypomoci? V tomto případě se vám bude velmi těžko obhajovat menší či větší finanční obnos s přáníčkem, aby si „něco hezkého dopřáli". Finance jsou sice praktickým dárkem, ale budete na to muset jít trochu „od lesa".

Zkuste být originálnější a místo peněz darujte zážitek nebo zájezd. Rodiče nebo prarodiče určitě nepohrdnou dobrou večeří v luxusním podniku, poznávacím zájezdem nebo víkendovým wellness pobytem.
Dejte si práci s tím, že vyberete místo, o kterém víte, že by chtěli navštívit. Dejte jim možnost výběru data a pokud si nejste jisti, nabídněte jim více alternativ. Nezapomeňte také ohlídat, že jim termín voucheru nepropadl a skutečně jej využili.

Podpořte jejich tvůrčí schopnost

Schopnost fantazírování – také si pamatujete, jak jste si vymýšleli rozmanité hry a dokázali vymyslet tak zamotaný příběh, až z toho dospělým kolem vás přecházel zrak? S věkem tato schopnost klesá, proto odborníci neustále doporučují vzdělávat se a podporovat kreativitu v každém věku. Zkuste darovat třeba modelovací hmoty nebo puzzle pro dospělé.

Hotový výsledek pak mohou využít jako obraz na zeď a svůj triumf tak budou mít neustále na očích. Pro mužskou část pokolení vždy vybírejte takový dárek, který koresponduje s jejich hobby. Stejně jako každého malého kluka potěší stavebnice, tak i dospělým mnohdy udělá radost třeba model auta, který si může sám postavit.

Kde dárky vybírat

Pokud chcete nakoupit skutečně výhodně, prozkoumejte nejprve sekci akční ceny a zkuste se inspirovat. Získáte tak přehled napříč sortimentem. Sleva pak pro vás může být pouze příjemným bonusem.

Go to top