Zdraví

Pijte jedlou sodu pro Vaše zdraví

Citron a jedlá soda

Jedlá soda zažívá neobvyklý návrat do našich domácností. Je to účinný a levný čistící prostředek, ale hlavně, a co je mnohem důležitější, používá se k úspěšnému léčení různých neduhů.

 

Číst dál: Pijte jedlou sodu pro Vaše zdraví

Laserové operace očí jsou levnější, než kdy dříve

Operace očí již dávno nejsou doménou bohatých. Moderní technologie a zlepšování lékařských postupů snižuje cenu laserových operací očí na minimum. Bezbolestné laserové operace očí, které vám odstraní oční vady, jako je krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus či šedý zákal, jsou levnější, než kdy dříve.

Číst dál: Laserové operace očí jsou levnější, než kdy dříve

Jak sušit zázvor

Jak sušit zázvor, sušení zázvoru

Zázvor jako koření. Cena zázvoru je proměnlivá. Od 49 do 149 Kč /kg. Pokud si jej oblíbíme, jako koření, nechce se nám jej kupovat za 150,- Kč. Hledáme cesty, jak jej konzervovat. Vyzkoušejte je usušit.

Číst dál: Jak sušit zázvor

Zmírnit příznaky kožních nemocí lze i bez ozdravných přímořských pobytů v cizině

Pro mnoho pacientů trpící kožními defekty je oblíbenou a osvědčenou volbou ozdravný pobyt u Mrtvého moře, které díky vysokému obsahu minerálů jako je jód a brom poskytuje vhodné podmínky pro léčbu lupénky, různých ekzémů a dalších kožních onemocnění. Tuzemská společnost Fysiomed CS však uvedla na trh přírodní produkt z českých minerálů: Iodinebrom pomáhá při léčbě dokonce s vyššími účinky, než má moře.

Číst dál: Zmírnit příznaky kožních nemocí lze i bez ozdravných přímořských pobytů v cizině

Na vznik astmatu má profese vliv až u 25 % případů

Téměř každé zaměstnání obnáší určitá zdravotní rizika, která mohou vést k rozvoji nejrůznějších chorob. V tomto článku vám přinášíme několik tipů, jak doplnit prevenci vzniku profesních chorob i jejich léčbu bylinkami.

Číst dál: Na vznik astmatu má profese vliv až u 25 % případů

Informace

Copyright © 2014 - 2021 Jaknakupovat.cz