Z historie

Rady hospodyněk z minulého století – kosmetika 8

rady kosmetika

Žluté skvrny na obličeji po nemoci zmizí. Voňavka z konvalinek, fialek nebo z růží. Osvědčil se také tento domácí prostředek proti vráskám. Pro zesílení a ztučnění. Zubní prášek. Zubní vodička. Redakce neručí za případné škody vzniklé aplikací těchto rad.

Číst dál: Rady hospodyněk z minulého století – kosmetika 8

Rady hospodyněk z minulého století – Vlasy 2

rady z minulého století - vlasy

Dobrý domácí šampon k mytí vlasů. Šampon pro světlé vlasy. Jak odstraniti z vlasů tuk. Recept na zkadeření vlasů. Jak zabrániti vypadávání vlasů. Redakce neručí za škody, které by vzniky aplikací těchto rad.

Číst dál: Rady hospodyněk z minulého století – Vlasy 2

Rady hospodyněk z minulého století – Vlasy 1

historie a vlasy

Aby vlasy nešedivěly. Aby vlasy zjemněly. Jak lze si zachovali vlasy do pozdního stáří. Domácí prostředek na barvení vlasů. Laciné barvivo na světlé vlasy. Jak odbarviti ryšavé vlasy na plavo. Světlé vlasy neztmaví. Aby světlé vlasy ztmavěly. Redakce neručí za případné škody vzniklé aplikací těchto rad.

 

Číst dál: Rady hospodyněk z minulého století – Vlasy 1

Rady hospodyněk z minulého století – kosmetika 7

Rady hospodyněk - radio

Štíhlost a čistota pleti je krása. Studené nohy. Studené pocení rukou. Uhry. Ústní voda á la Odol. Proti červeným víčkům. Doma připravená ústní voda. Redakce způsobené neručí za případné škody vzniklé aplikací těchto rad.

Číst dál: Rady hospodyněk z minulého století – kosmetika 7

Rady hospodyněk z minulého století – kosmetika 6

Kosmetika předkové

Rozmarina v kosmetice a léčení. Jak si uděláme pudr. Aby prsa zesílila. Rty a zuby zamodralé od třešní a borůvek. Ruce, černající od škrábání zeleniny a bramborů. Ruce zašpiněné a ztvrdlé prací. Redakce neručí za případné škody vzniklé aplikací těchto rad.

 

Číst dál: Rady hospodyněk z minulého století – kosmetika 6

Informace

Copyright © 2014 - 2021 Jaknakupovat.cz